Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Barcarena

 • Powierzchnia 363
 • Powierzchnia działki 888
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

595 000 EUR

1 640 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Barcarena

Villa Oeiras Barcarena

Wolnostojąca willa z 4 sypialniami, składająca się z trzech pięter, umieszczona na działce o powierzchni 888 m2 i łącznej powierzchni 363 m2, położona przy bardzo cichej ulicy i z już skonsolidowaną konstrukcją, w urbanizacji Fábrica da Pólvora, obok Oeiras Golf & Residence.
Willa posiada pozwolenie i jest sprzedawana w obecnym stanie, pozostawiając pozostałe prace kupującemu.
Willa będzie miała następujący skład:
Piwnica
– Zamknięty garaż (41 m2) na 2 samochody i dodatkowe odkryte miejsce parkingowe na 1 samochód;
– pokój gier (15,59 mkw);
– Sauna;
– przebieralnie;
– w pełni prywatna łazienka (4,44 mkw);
– Pralnia (7,87 mkw);
– Hol wejściowy (13,11 mkw);
– suszarnia (4,88 mkw);

Parter
– Pokój dzienny (59,69 mkw)
– Jadalnia (15,11 mkw)
– kuchnia (19,38 mkw)
– sypialnia (15,05 mkw) z wbudowaną szafą;
– sypialnia (14,6 mkw) z wbudowaną szafą;
– sypialnia (15,05 m2) z wbudowaną szafą;
– Hall rozdzielający sypialnie (7,07 mkw) z garderobą;
– pełna prywatna łazienka (3,3 mkw);
– Biuro (12,88 mkw);
– łazienka (6,55 mkw);
– łazienka socjalna (2,91 mkw);
– Hall (5,8 mkw);
Salon i wszystkie sypialnie mają dostęp do wspólnego balkonu z 2 frontami.

Pierwsze piętro
– Apartament (28,46 m2) z garderobą i pełną prywatną łazienką. Apartament ma dostęp do balkonu o powierzchni 6 mkw;

Charakteryzujące się łagodnym klimatem Oeiras jest jedną z najbardziej rozwiniętych gmin w kraju, położoną w uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie kilka minut od Lizbony i Cascais, z pięknymi widokami na rzekę i morze. Odrestaurowane budynki pełne uroku współistnieją w doskonałej równowadze z nowymi konstrukcjami. Nadmorska promenada zapewnia dostęp do fantastycznych plaż wzdłuż linii.
Fábrica da Pólvora znajduje się w dolinie Barcarena, obfitym miejscu wody, które stanowiło biegun aglomeracji parafii i okolic.
W Fábrica da Pólvora można znaleźć:
– Tereny zielone
– Miejsca piknikowe
– Plac zabaw
– Restauracja/bar
– Audytorium na świeżym powietrzu – Pátio do Enxugo (pojemność dla 700 osób)
– Szkółki miejskie
– Muzeum Czarnego Prochu – zajęcia przez cały rok (warsztaty, warsztaty, teatry, zajęcia na świeżym powietrzu…)
– Centrum Badań Archeologicznych Rady Miasta Oeiras
– Wystawa monograficzna prehistorycznego miasta Leceia
– Wystawa archeologiczna gminy Oeiras.
Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Nr oferty: PF30722

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.