Sintra, Sintra (santa Maria E São Miguel, São Martinho E São Pedro De Penaferrim), Belas clube de campo

 • Powierzchnia 346
 • Powierzchnia działki 1 270
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2007
 • Dom Na sprzedaż

1 790 000 EUR

5 175 EUR / m²

Sintra, Sintra (santa Maria E São Miguel, São Martinho E São Pedro De Penaferrim), Belas clube de campo

Villa Sintra Belas clube de campo

Willa wolnostojąca, położona w pierwszej linii golfowej.Ta willa z 6+1 sypialniami jest fantastycznie zlokalizowana i znajduje się w prestiżowym osiedlu Belas Clube de Campo.Willa składa się z trzech pięter, rozmieszczonych w następujący sposób:Parter obejmuje część socjalną, która składa się z salonu i jadalni oraz kuchni z kuchnią, oba pomieszczenia z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogrodu.Na tym piętrze znajduje się również prywatny basen, z systemem grzewczym, oferujący wspaniałą ekspozycję słoneczną i jasny widok.Parter integruje łazienkę, szatnię i biuro, jak również.Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie, wspierane przez dwie łazienki, apartament wspierany przez łazienkę, apartament główny z szafą, wspierany przez pełną prywatną łazienkę z prysznicem i wanną oraz z bezpośrednim dostępem do balkonu.Na piętrze -1 znajduje się garaż z miejscem parkingowym dla trzech samochodów, sala kinowa, siłownia, pełna prywatna łazienka i magazyny.Willa posiada system domotyki podłączony do smartfona, hydrauliczne centralne ogrzewanie, centralną jednostkę próżniową, panele słoneczne, wstępną instalację klimatyzacji i odwiert.kondominium ma 24-godzinną ochronę, a dostępy są dokładnie kontrolowane. W jego skład wchodzi pole golfowe, klub zdrowia, place zabaw dla dzieci i baseny.Jest blisko do poczty, supermarketu i jest bezpośredni autobus do centrum handlowego Colombo i do stacji metra Sr. Roubado.Jest to złota okazja dla tych, którzy zamierzają żyć w spokojnej atmosferze, z komfortu i wyrafinowania, w otoczeniu terenów zielonych i czystego powietrza.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby reprezentować ją w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo.W Lizbonie, Avenida da Liberdade, 204 2º esq, zespół wyspecjalizowany w kilku dzielnicach miasta oferuje usługi na najwyższym poziomie i z przyjemnością powita Państwa.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF22914

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.