Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 220
 • Powierzchnia działki 3 300
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

2 450 000 EUR

11 137 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

3 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Współczesna willa z najlepszymi widokami, o jakich można marzyć, pomiędzy Marbellą a Benahavis
Położona w Montemayor, luksusowej i spokojnej dzielnicy mieszkalnej otoczonej naturą, między Marbellą a Benahavís, ta willa wyróżnia się prywatnością i pocztówkowym – idealnym panoramicznym widokiem na morze i chronione zielone tereny górskie.
Nieruchomość została zbudowana w 2019 roku z nowoczesnym wzornictwem i naciskiem na jakość materiałów, oszczędność energii i funkcjonalność, bezkompromisową jakość. Opracowany na jednym poziomie, willa ma trzy sypialnie i trzy łazienki en-suite oraz toaletę dla gości. Kuchnia jest otwarta na część dzienną i tarasy. Istnieje możliwość łatwego powiększenia tej nieruchomości poprzez dobudowanie pierwszego piętra.
Cały dom posiada ogrzewanie podłogowe, ciepłą i zimną klimatyzację, podgrzewany basen z elektrycznym przykryciem, elektryczne żaluzje, automatyczny system nawadniania, alarm oraz garaż na dwa samochody.
Dodatkową cechą tej nieruchomości jest jej przestronna działka o powierzchni ponad 3.000 m2. Zadbany, dojrzały i bujny ogród, w którym znajduje się basen o długości 15 m i szerokości 5 m, stwarza doskonałe warunki do życia na świeżym powietrzu przez cały rok. A dla miłośników gry w „pétanque” przygotowano własne boisko.
Obszar Montemayor jest dobrze skomunikowany z głównymi miastami Costa del Sol: Marbella, Estepona i Benahavis. W odległości zaledwie kilku minut jazdy samochodem znajduje się ekskluzywny klub golfowy Marbella Golf Country Club, który oferuje jedne z najlepszych doświadczeń golfowych na całym wybrzeżu.
Chcesz umówić się na prywatną prezentację? Prosimy o kontakt z nami, z przyjemnością pomożemy.
KDT

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4042492

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.