Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 901
 • Powierzchnia działki 7 500
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 895 000 EUR

3 214 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms Villa for sale in Benahavís

OFF PLAN LUXURY CONTEMPORARY ECOLOGICAL VILLA w Monte Mayor, Benahavis z panoramicznym widokiem i widokiem na jezioro.
Parter: hol wejściowy z windą dla wózków inwalidzkich, toaleta dla gości, pomieszczenie instalacji technicznych, przestronny salon/jadalnia z dużą otwartą planem w pełni wyposażoną kuchnią z urządzeniami Bosch i oddzielną spiżarnią, ponadto na tym piętrze znajduje się oddzielna sypialnia/studio z łazienką, duże, zadaszone tarasy z widokiem na duży 51,50 m2 podgrzewany basen.
Na pierwszym piętrze: winda, lądowanie, główna sypialnia z główną łazienką i dużą garderobą oraz oczywiście ogromny prywatny taras. Przedpokój prowadzi Cię do kolejnej sypialni z 2 łazienkami en-suite i tarasem.
W półpiwnicy masz ogromny carport ze schodami ze ścieżką, która prowadzi Cię do głównego wejścia.
Ponadto winda zabierze Cię na to piętro, gdzie znajdziesz kolejną sypialnię z łazienką en suite, oddzielne mieszkanie i pokój gier.
Istnieje całkowicie oddzielne mieszkanie, które ma salon / wyposażoną kuchnię z sypialnią, garderobą i łazienką en-suite. Oddzielne mieszkanie jest dostępne z garażu, ale może być również dostępne z obszaru windy.
Czas budowy ok. 10-12 miesięcy po uzyskaniu licencji.
– Podłoga wewnętrzna i zewnętrzna Saloni s90x90
– Ściany w łazience z Saloni 45×90
– Kuchnie w pełni wyposażone w sprzęt AGD firmy Bosch
– Okna 5+5/komora/6+6
– Winda
– Łazienki Roca lub Jacob Delafon
– Aerotermia-klimatyzacja
Gwarancje
– 10 lat na konstrukcję
– 3 lata na instalacje
– 3 lata na wykończenie

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4116196

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.