Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 575
 • Powierzchnia działki 1 100
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 550 000 EUR

6 174 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Ta piękna willa położona jest w Los Flamingos, jednej z najbardziej fascynujących społeczności na Costa del Sol. W Los Flamingos znajduje się dziewięć pięknych kompleksów położonych w spokojnej dolinie, trzy pola golfowe z widokiem na morze i zaledwie kilka minut od plaży i Marbelli.
Willa stanie się nowoczesnym dziełem sztuki dzięki koncepcji otwartego basenu, nowoczesnemu wzornictwu, wysokiej jakości wykończeniu i oszałamiającym widokom na wybrzeże. Architektura i wzornictwo łączą wnętrze z otoczeniem dzięki dużym oknom, które wypełniają każde pomieszczenie naturalnym światłem i zapewniają zapierające dech w piersiach widoki. Centralny dziedziniec działa jako zielony punkt środkowy wnętrz, rozprowadzając światło i działając podobnie jak płuca, dzięki czemu powstaje świeża i płynna atmosfera. Jest to nieruchomość jedyna w swoim rodzaju dzięki swojej lokalizacji, projektowi, jakości materiałów, jasności i widokom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3976861

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.