Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 919
 • Powierzchnia działki 1 364
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

4 750 000 EUR

5 169 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Ciesząc się doskonałą działką narożną z własnym wejściem cul de sac, ta piękna, nowa willa szczyci się spektakularnym projektem i wykończeniem.
Funkcje obejmują w sumie ponad 900m2 budynku na 3 piętrach plus wspaniały solarium na dachu. Oprócz wyjątkowej powierzchni mieszkalnej, nieruchomość posiada również stan domotyki sztuki, ogrzewanie podłogowe, salę gimnastyczną i spa oraz własną piwnicę na wino.
Wewnętrzny parking dla 3 samochodów i porty samochodowe dla 2 więcej dodać do prywatności i bezpieczeństwa.
Data ukończenia: połowa 2024 roku

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4300921

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.