Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 968
 • Powierzchnia działki 3 023
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

4 300 000 EUR

4 443 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Wspaniały dom zbudowany na dwóch poziomach, plus piwnica, na działce o powierzchni 3.023 M2. położony w ekskluzywnej dzielnicy Reserva de Alcuzcuz – Benahavís.
Eleganckie wejście, które otwiera się na przestronne lobby, przedsionek do dużego salonu z wysokimi oknami z widokiem na ogród, podgrzewany basen i jacuzzi.
Szerokie, zadaszone i częściowo zadaszone werandy z różnymi miejscami do wypoczynku i spożywania posiłków są idealne, aby cieszyć się życiem na świeżym powietrzu.
Na głównym piętrze znajduje się toaleta dla gości, jedna sypialnia z łazienką oraz druga sypialnia.
Winda łączy wszystkie piętra domu.
Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie z łazienkami.
Główna sypialnia ma dużą łazienkę z prysznicem i wanną oraz dużą garderobę, a także piękny taras dzielony z inną sypialnią, z którego roztacza się panoramiczny widok na morze, góry i basen.
Wreszcie, otwarta piwnica o powierzchni prawie 400 m2, z miejscem do przechowywania i garażem na dwa samochody.
Rezerwat Alcuzcuz znajduje się w otoczeniu przyrody, gwarantującym prywatność i bezpieczeństwo, w Benahavís, w niewielkiej odległości od Puerto Banús, plaży, pól golfowych, restauracji i dzielnicy handlowej.
Niewątpliwie jest to idealne połączenie lokalizacji, komfortu i najwyższych standardów jakości, w wyjątkowym, rajskim otoczeniu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3912589

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.