Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 710
 • Powierzchnia działki 6 000
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

1 395 000 EUR

1 965 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Duża nietypowa willa pełna uroku, 450 m2, w dużym bujnym ogrodzie, z niezależnym domem gościnnym, dwoma garażami, kilkoma budynkami gospodarczymi, ponad 700m2 powierzchni zabudowanej, liczne tarasy, ponad pięć, otaczają willę. 40 m2 podgrzewany basen, strefa sauny, jacuzzi, 5 sypialni w willi, kilka salonów, jadalnia, centralny odkurzacz, klimatyzacja, zimna/ciepła, główna sypialnia z ogrzewaniem podłogowym, nowa łazienka i garderoba, jeden lub dwa pozostałe pokoje łazienka do odświeżenia, cała konstrukcja jest poprawna, ale wymaga odświeżenia, zadaszone tarasy mały domek dla gości z nową łazienką, sypialnią i niezależnym salonem.
Bardzo spokojna lokalizacja w przyrodzie 2,4 km od plaż z tropikalnym ogrodem około 6000m2 (1Ha z nachyleniem terenu) bujny ogród z wieloma drzewami, palmami i drzewami owocowymi, stawy rybne, autonomiczna woda, studnie, starożytne kurniki, gołębnik, szklarnia. automatyczne nawadnianie, generator elektryczny, panoramiczny widok, daleki widok na morze. zamknięta i bezpieczna nieruchomość. Nieruchomość jest legalna, ma swoje AFO, ale nie można go zburzyć całkowicie, aby zbudować nowoczesną willę. pozostaje rzadką sprawą ze względu na jego lokalizację, jego zbudowaną powierzchnię i przyszłe możliwości, wszystkie grunty są w stanie stać się constructible w ciągu kilku lat.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3987490

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.