Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 1 759
 • Powierzchnia działki 6 581
 • Pokoje 10
 • Dom Na sprzedaż

7 500 000 EUR

4 264 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

10 bedrooms Villa for sale in Benahavís

… wyjątkowa nieruchomość położona w niebywałym otoczeniu…
La Zagaleta, uważana za jedno z najlepszych osiedli mieszkaniowych w Europie, znajduje się kilka kilometrów od Marbelli, w samym sercu hiszpańskiego wybrzeża Costa del Sol i 45 minut od międzynarodowego lotniska w Maladze. Śródziemnomorski wpływ Marbelli oferuje mikroklimat ze średnią temperaturą 22º i ponad 300 słonecznymi dniami w roku. Andaluzyjski klimat i charakter zapewniają wyjątkowy i wyrafinowany styl życia. Położony głęboko na południowym skraju Parku Naturalnego Serranía de Ronda, jego bogata flora i fauna sprawiają, że jest to niezwykłe miejsce dla wszystkich zmysłów. Dęby korkowe, sosny, drzewa iglaste, drzewa oliwne, drzewa truskawkowe i stepowe łąki stanowią schronienie dla jeleni, kóz, zajęcy i bażantów. Na terenie osiedla znajdują się dwa ekskluzywne pola golfowe, klub jeździecki z końmi prestiżowych ras arabskich, andaluzyjskich i hiszpańskich, oferujący wszelkie dobra do uprawiania jeździectwa, a także usługi heliportu, dom klubowy, centrum sportowe… dla przyjemności, relaksu i relaksu mieszkańców. La Zagaleta składa się z grupy ekskluzywnych willi o wyselekcjonowanej atmosferze, wyposażonych w skuteczną 24-godzinną ochronę i nowoczesne technologie.
Rozkład piętra głównego:
Centralnym punktem parteru rezydencji jest andaluzyjski dziedziniec o zadaszonym obwodzie, zwieńczony w centrum fontanną, z której wypływają liczne kanały wodne. Główne wejście prowadzi nas przez dwupoziomowy hol wejściowy zapewniający dostęp do dziedzińca, pokoi dziennych, gabinetu, kuchni, łazienki z garderobą i pokoi na piętrze.
Obszerny, dwupoziomowy salon o powierzchni 150 m2 z zadaszonym sufitem mieści biblioteczkę wykonaną z dębu amerykańskiego oraz antresolę. Kształt litery L i przestronność salonu zapewniają mu dużą wszechstronność, łącząc atmosferę relaksu i rozrywki. Inteligentna orientacja na południe czyni z tego miejsca spektakularny punkt widokowy, pozwalający na kontemplację golfowej doliny La Zagaleta, wtapiającej się w Morze Śródziemne, Gibraltar i sąsiedni kontynent.
Z salonem połączona jest jadalnia o powierzchni 50 m2 z widokiem na dolinę, która jest połączona korytarzem z kuchnią i gabinetem. Przytulny komin i zadaszony drewniany balkon zapewniają ciepłą atmosferę, która sprzyja wypoczynkowi w pałacu.
Na tym piętrze znajdują się trzy niezależne apartamenty dwuosobowe o powierzchni 50 m2 z dostępem do basenu i widokiem na dolinę golfową oraz Morze Śródziemne. Dzięki dostępowi od strony dziedzińca zyskują one prywatność, zachowując jednocześnie łatwą komunikację z salonem i resztą rezydencji. Składają się one z sypialni, garderoby i łazienki z pełnym wyposażeniem.
Rozkład pierwszego piętra:
Na pierwszym piętrze znajdują się dwa duże i luksusowe apartamenty z niezależnymi wejściami.
Ekskluzywny apartament główny, o powierzchni 150 m2 plus taras, znajduje się w najwyższej części rezydencji i oferuje panoramiczne widoki. Można się do niego dostać windą lub schodami z głównego wejścia lub bezpośrednio z garażu. Składa się z dwóch garderób i dwóch niezależnych łazienek. Przestronność apartamentu sprawia, że jest on wyposażony we wszelkie możliwe dobra; część wypoczynkowa, komin, podstawowa kuchnia i balkony to tylko niektóre z jego wspaniałych uzupełnień. Główny pokój jest zwieńczony rzeźbionym drewnianym pokryciem, które zapewnia atmosferę niezwykłej elegancji.
Do drugiego, wielkiego apartamentu o powierzchni 65 m2 plus taras, wchodzi się bezpośrednio z holu wejściowego na parterze, po szerokich schodach wyrzeźbionych w amerykańskim dębie. Oprócz garderoby i łazienki, apartament ten posiada wyszukane dekoracje.
Materiały:
Przy doborze materiałów nie pozostawiono niczego przypadkowi; wybrano te najlepsze i najlepszej jakości.
Ściany zewnętrzne, zbudowane z żelbetu, zostały ustawione pionowo i ukośnie na głębokość 22 metrów. Po wzniesieniu ich kształty zostały obłożone naturalnym kamieniem pochodzącym z kamieniołomów w Salamance.
Po zagęszczeniu poszczególnych poziomów, fundamenty budynku posadowiono na betonowej podstawie wzmocnionej metalową siatką, osiągającej grubość 75 centymetrów. Na tej solidnej podstawie wznoszona jest konstrukcja, również w całości żelbetowa.
Na tym etapie projekt, opracowanie, produkcja i montaż każdego z elementów zostały zrealizowane z dbałością o każdy szczegół. Jest tylko jeden sposób, aby budować zgodnie z tymi najwyższymi standardami: fachowe rzemiosło.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R88624

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.