Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 841
 • Powierzchnia działki 2 030
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 100 000 EUR

2 498 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

4 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Willa Vitae została zaprojektowana i zbudowana z myślą o komforcie, przyjemności i dobrym samopoczuciu, z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Od momentu powstania do zakończenia budowy, każda inwestycja jest wyjątkowa i dostosowana do działki, orientacji i widoków, oferując produkt doskonałej jakości, który odpowiada najbardziej wymagającym gustom.
Willa K3 została zaprojektowana z myślą o optymalnym widoku z doliny Monte Mayor w kierunku Morza Śródziemnego. Znajduje się w strefie K, zielonej i cichej okolicy w dolinie Monte Mayor, a jej projekt jest w pełni zintegrowany z naturą. Projekt i plany pięter są wynikiem szeroko zakrojonych badań koncepcyjnych. Każda przestrzeń wewnętrzna i zewnętrzna została zaprojektowana z myślą o środowisku naturalnym i jak najlepszych widokach.
Każda willa spełnia bezwzględne standardy doskonałości w zakresie inżynierii, materiałów i rzemiosła. Kierując się awangardowymi i zrównoważonymi zasadami projektowania, projekt dostosowuje się do środowiska naturalnego, integrując przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne oraz angażując ludzi w ich otoczenie. Wille mają ograniczony wpływ na środowisko naturalne i są wyposażone w zielone dachy, energię słoneczną i rodzime ogrody odporne na suszę. Takie ekologiczne podejście poprawia jakość środowiska wewnętrznego i tworzy zdrowe, przyjazne dla środowiska i łatwe w utrzymaniu miejsce zamieszkania, bez uszczerbku dla komfortu i luksusu.
Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.
KDT

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3864868

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.