Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 350
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 200 000 EUR

6 286 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Nowo wybudowana współczesna willa z 5 sypialniami w Benahavís. Południowo-zachodnia i zachodnia strona, słońce przez cały dzień. Głównie widoki na góry i niektóre widoki na morze.
Główne piętro: Salon i jadalnia z wysokimi sufitami i kominkiem oraz bezpośrednim dostępem do ogrodu i strefy basenowej. W pełni wyposażona kuchnia z urządzeniami Bosch. Dwie sypialnie gościnne dzielące jedną łazienkę. Toaleta dla gości.
Pierwsze piętro: Główna sypialnia en suite z garderobą, jedna sypialnia gościnna en suite.
Piwnica: Studio-apartament z łazienką i pralnią.
Zamknięta społeczność.
Blisko wszystkich udogodnień, mniej niż 10 minut do plaży, Puerto Banús i San Pedro wsi.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4028050

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.