Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 547
 • Powierzchnia działki 1 839
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

2 711 000 EUR

4 957 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

3 bedrooms House for sale in Benahavís

Zupełnie nowy projekt wymarzonych willi w ramach ekskluzywnego, ogrodzonego kompleksu Real de la Quinta z rozbudowanymi udogodnieniami.
Ta fascynująca lokalizacja graniczy z naturalnym środowiskiem, ogłoszonym przez UNESCO jako Rezerwat Biosfery.
Rozwój oferuje wyjątkową okazję do nabycia luksusowej willi z panoramicznym widokiem na morze i wybrzeże Marbelli.
Rozwój będzie bramą i całkowicie prywatną społecznością, z uzbrojonymi strażnikami, oferując podwójne bezpieczeństwo i spokój dla tych ekskluzywnych właściwości.
Działki znajdują się w pobliżu ekskluzywnych obiektów rekreacyjnych ośrodka Real de La Quinta: jezioro, plaża, klub golfowy, tenis, spa i centrum jazdy konnej.
Możesz wybrać pomiędzy 2 typami willi, A lub B, z dużymi działkami, przestronnymi tarasami i rozległymi obszarami mieszkalnymi.
UDOGODNIENIA :
LEISURE AREA
Hotel, Spa, sklepy, butiki & restauracje.
LAKE CLUB
Ekskluzywny klub & najlepsza obsługa.
SPORT
Kort tenisowy & padel area między innymi.
LAKE
Sporty wodne, jezioro żeglowne.
JAZDA KONNA
Najlepsze warunki do jazdy konnej.
AKADEMIA GOLFA
Lekcje golfa dla wszystkich poziomów.
GOLF
Pole golfowe z widokiem na morze.
Zarezerwuj swoją osobistą prezentację teraz i odkryj jeden z najlepiej strzeżonych sekretów na wybrzeżu Marbella teraz …
***Prezentowane zdjęcia mogą zawierać opcjonalne szczegóły***.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3915655

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.