Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 1 128
 • Powierzchnia działki 3 284
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

4 995 000 EUR

4 429 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

7 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Stylowa willa położona na rozległej działce w La Reserva de Sotogrande, z panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne, Gibraltar i wybrzeże Maroka. Willa składa się z przestronnego salonu, oddzielnej jadalni, gabinetu o powierzchni 100 m2, pensjonatu, parkingu na 4 samochody, sypialni dla personelu, basenu bez krawędzi z przestronnym domkiem basenowym, sauny suchej/mokrej i ogrzewania na podczerwień, siłowni, kina i tarasów dookoła.
Willa uosabia to, co najlepsze w wiejskim życiu, wyrafinowaniu i relaksie dzięki architektonicznie kreatywnym przestrzeniom mieszkalnym i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, wzbogaconych dziełami sztuki i kultowymi meblami w połączeniu stylu śródziemnomorskiego z nowoczesnym akcentem.
Położony w La Reserva, w Sotogrande, ze światowej klasy usługami i udogodnieniami zapewniającymi najlepszą jakość życia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4358455

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.