Andalusia, Málaga, Calahonda

 • Powierzchnia 134
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

335 000 EUR

2 500 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Calahonda

3 bedrooms Townhouse for sale in Calahonda

Urocza kamienica na sprzedaż w sercu Calahondy.
Ten atrakcyjny i dobrze utrzymany dom rodzinny znajduje się niedaleko plaży i sklepów.
Duży salon prowadzi na południowo-zachodni taras, na którym można zjeść posiłek, cieszyć się słońcem lub podziwiać widoki na Morze Śródziemne. Wysokiej jakości odnowiona kuchnia to marzenie, aż po chłodziarkę do wina.
Nieruchomość może poszczycić się niezależną 3. sypialnią z łazienką i oddzielnym dostępem pod salonem.
Na najwyższym piętrze znajdują się dwie kolejne sypialnie, obie z łazienkami.
Oferty rozpatrywane.
Oglądanie po wcześniejszym umówieniu się.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3877579

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.