Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 858
 • Powierzchnia działki 1 500
 • Pokoje 12
 • Dom Na sprzedaż

4 900 000 EUR

5 711 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

12 bedrooms Villa for sale in Marbella

Unikalna okazja inwestycyjna do zakupu dwóch sąsiadujących ze sobą, gotowych na klucz współczesnych willi do wynajmu wakacyjnego lub razem z przyjaciółmi lub rodziną.
Wille znajdują się w Costabella tylko 50 metrów od plaży, East Marbella.
Obie wille zostały zbudowane w wyjątkowym standardzie z wysokiej specyfikacji materiałów, urządzeń i wyposażenia. Zaprojektowane i stylizowane z pięknymi meblami, wille te będą wynajmowane do wysokiego końca, „luksusowe wakacje” publiczności z doskonałymi możliwościami wynajmu.
Villa Number One; 430m2 zbudowany, działka 750m2
Współczesne 6 sypialni, 6 łazienek Beachside Villa z oszałamiającym 360 stopni widoków, rzut kamieniem od plaży.
Podłoga piwnicy: Z podjazdu jest bezpośredni dostęp do garażu na niższym poziomie nieruchomości z miejscem na 2 -3 samochody i powierzchnią do przechowywania. Na poziomie piwnicy znajduje się również SPA z jacuzzi, łaźnia parowa, sauna i prysznice, 2 sypialnie i pomieszczenie gospodarcze.
Parter: Zbudowany na 4 poziomach. Na poziomie wejścia znajduje się salon z jadalnią i nowoczesną kuchnią na otwartym planie, wszystkie zwrócone są w stronę morza i otwierają się na taras ze wspaniałym podgrzewanym basenem, jadalnią i miejscami do wypoczynku z widokiem na morze. Na tym poziomie znajduje się również mała toaleta i oddzielny apartament dla gości z sypialnią en-suite, garderobą i oddzielnymi drzwiami wejściowymi.
Pierwsze piętro: Pierwsze piętro składa się z głównej sypialni z niesamowitym widokiem na morze i dalszych dwóch podwójnych sypialni, wszystkie z łazienkami i garderobami. Dwie sypialnie mają dostęp do wspólnego południowego tarasu.
Solarium: Najwyższy poziom ujawnia bajeczny taras na dachu z pergolą, oferując wspaniałe widoki 360 stopni i zapierające dech w piersiach zachody słońca.
Cechy nieruchomości obejmują: windę łączącą wszystkie poziomy; najnowszą technologię, taką jak panele słoneczne dla ciepłej wody i ogrzewania podłogowego, pompy ciepła o wysokiej wydajności, system klimatyzacji VRV, system alarmowy dla całego domu. Projekt wnętrza wykorzystuje tylko materiały najwyższej jakości: pierwszej jakości aluminiowe drzwi zewnętrzne i okna, dębowe szafy, naturalne dębowe podłogi przez cały dom, w pełni wyposażone łazienki z najwyższej jakości płytkami porcelanowymi; pełna kuchnia. Projekt zewnętrzny łączy w sobie wykorzystanie drewna, kamienia naturalnego, szkła i betonu.
Podgrzewany prywatny basen.
Villa Number Two; zbudowany 428m2, działka 750m2
Nowoczesna willa z 6 sypialniami i 6 łazienkami, z pięknymi widokami i współczesnym stylem w urbanizacji przy plaży.
Piwnica: Z podjazdu jest bezpośredni dostęp do garażu na niższym poziomie nieruchomości z miejscem na 2 -3 samochody i miejscem do przechowywania. Na tym poziomie znajduje się SPA z jacuzzi, sauną i prysznicami; 2 sypialnie z łazienkami i pomieszczenie gospodarcze.
Parter: Od wejścia znajduje się wspaniały salon na otwartym planie z jadalnią i nowoczesną kuchnią. Basen znajduje się na tym samym poziomie co salon, z dużym tarasem, miejscem do spożywania posiłków na świeżym powietrzu i miejscem do wypoczynku. Na tym poziomie znajduje się również mała toaleta i oddzielny pokój gościnny z sypialnią en-suite.
Pierwsze piętro: Pierwsze piętro składa się z głównej sypialni z niesamowitym widokiem na morze i dalszych dwóch podwójnych sypialni, wszystkie z łazienkami i dopasowanymi szafami. Sypialnie mają wspólny dostęp do ogromnego tarasu z oszałamiającymi widokami na morze i góry.
Solarium: Najwyższy poziom ujawnia bajeczny taras na dachu z pergolą, oferując wspaniałe widoki 360 stopni i zapierające dech w piersiach zachody słońca.
Cechy nieruchomości obejmują: ogrzewanie podłogowe, pompy ciepła o wysokiej wydajności, system klimatyzacji VRV, system alarmowy dla całego domu. Projekt wnętrza wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości: pierwszej jakości aluminiowe drzwi zewnętrzne i okna, dębowe szafy, naturalne dębowe podłogi w całym domu, w pełni wyposażone łazienki z najwyższej jakości płytkami porcelanowymi; pełna kuchnia. Projekt zewnętrzny łączy w sobie użycie drewna, kamienia naturalnego, szkła i betonu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4128496

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.