Mokotów, Mokotów Górny, Górny Mokotów

 • Powierzchnia 450
 • Powierzchnia działki 1 126
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 1936
 • Dom Na sprzedaż

14 500 000 PLN

32 222 PLN / m²

Mokotów, Mokotów Górny, Górny Mokotów

Dom na Starym Mokotowie - piękna działka

Dom Starym Mokotowie na przepięknej, dużej działce ze starodrzewiem!

LOKALIZACJA:
Stary Mokotów z uwagi na zachowaną w dużym stopniu architekturę przedwojenną oraz charakter zabudowy willowy w sąsiedztwie centrum Warszawy jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy. Ukryta pomiędzy drzewami i willami rezydencja daje poczucie kameralności, spokoju oraz komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od Pałacu Kultury i usytuowana w bliskim sąsiedztwie metra i innych środków transportu jak również głównych arterii Warszawy, zapewnia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny.Pieszy dystans do metra oraz komunikacji miejskiej – autobus, tramwaj.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Dom wolnostojący, składający się 3 kondygnacji o następującym rozkładzie pomieszczeń:

Przyziemie (100 m2):
2 pokoje,
kuchnia,
łazienka,
pralnia,
hall,
kotłownia.

Parter:
2 pokoje po 27 m2 połączone drzwiami 4-skrzydłowymi,
kuchnia,
łazienka gościnna,
WC,
taras 30 m2.

I Piętro:
2 sypialnie, każda po 27m2 (jedna z balkonem, druga z tarasem),
pokój kąpielowy 15m2,
hall,
garderoba.

II Piętro:
2 duże pokoje po 27 m2,
hall,
łazienka,
schowek.

DODATKOWE INFORMACJE:
Dom usytuowany na zjawiskowo pięknej, zadbanej działce, porośniętej starodrzewiem.
Rekomenduję dla dużej rodziny, na siedzibę firmy czy ambasady.

Serdecznie Polecam!

——————————————-

House on a beautiful large plot with old trees in Old Mokotów!

LOCATION:
Old Mokotów, thanks to its pre-war architecture and villa areas in the vicinity of the city centre, is considered one of the most sought-after and exclusive districts of the capital. Hidden among the trees and other villa residences, the house gives you a sense of privacy and tranquility and the comfort of living away from the hustle and bustle of other downtown locations. At the same time it is only 5 km away from the Palace of Culture and Science and in close proximity to the metro and other means of transport as well as major streets in Warsaw, which provides easy access to all parts of the city. The property is located within walking distance to the metro and bus and tram lines.

LAYOUT:
Three-storey detached house with the following room layout:

Basement (100 m2):
2 bedrooms,
kitchen,
bathroom,
laundry room,
hall,
boiler room.

Ground floor:
2 rooms of 27 m2,
kitchen,
bathroom,
WC,
terrace of 30 m2.

First floor:
2 bedrooms (one with balcony and one with terrace),
bathroom of 15m2,
hall,
dressing room.

Second Floor:
2 large bedrooms,
hall,
bathroom,
storage.

ADDITIONAL INFORMATION:
The house is situated on a beautiful, well-kept plot with old trees. Perfect for a large family, business purposes or for an embassy. 

Highly recommneded!

Dodatkowe dane
 • Piwnica: 1
 • Stan: bardzo dobry
Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 696588

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.