Real Estate Advisor

Anna Romanowska

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe Ani, przez ostatnie 10 lat związane było z gastronomią –

przez stanowiska menadżerskie, po własną restaurację. Ta dynamiczna branża nauczyła ją pracy z dużym zespołem i jego samodzielnego zarządzania, a także wyrozumiałości i relacyjności z pracownikami i Klientem.

Jednak to nieruchomości okazały się intrygującym zajęciem, które skłoniło Anię do zmiany dalszego rozwoju kariery zawodowej. Obecnie w Zespole Najmu Partners International stawia na poszerzanie kompetencji doradczych o rynek mieszkaniowy premium.

Kwalifikacje

Anna ma za sobą studia na Akademii Obrony Narodowej na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Wcześniej uczęszczała do szkoły z kierunkiem: psychologia społeczna, która do dziś pozostaje w kręgu jej zainteresowań.

Biegle włada językiem angielskim.

Zainteresowania

Ania w życiu prywatnym stawia na aktywny tryb życia.

Jej pasją jej sport – trenowała dyscypliny takie jak: MMA, muay thai – oraz psychologia.

Uwielbia czytać książki i ważny jest dla niej kontakt z przyrodą. Lubi długie piesze wycieczki i medytację.

Kilkukrotnie współpracowaliśmy z Panią Anną Romanowską przy wynajmie naszych mieszkań, wszystko przebiegało wzorowo. Polecam z czystym sumieniem.
Radek Buczyński
Swietna współpraca! Bardzo dziękuje pani Annie Romanowskiej, bez niej wynajęcie mojego mieszkania byłoby dużym stresem! Agencja ogarnęła tez wszystkie dokumenty, aneksy i uzupełnienia, bardzo polecam.
Aleksandra Stepnikowska
Całkowicie się zgadzam z opinią p. J. Olędzkiego. Współpraca z p. Anną Romanowską to wielka przyjemność; p. Anna jest profesjonalna, przemiła, przewidująca, uczynna. Stąd też moja opinia o zatrudniającej ją firmie jest na 5 +. Rekomenduję skorzystanie z usług tej firmy, gdyż na tle innych agencji nieruchomości z którymi miałam do czynienia, Partners International pozycjonuje się na pierwszym miejscu
Jolanta Grabowska
Pani Anna Romanowska, z którą współpracowałam przy wynajmie mojego mieszkania, wykazała się dużym profesjonalizmem. Zawsze uśmiechnięta, miła, cierpliwa, gotowa prezentować lokal najemcom kilkakrotnie i ustalać preferencje klientów.Serdecznie polecam współpracę z panią Anną.
Krystyna Stepnikowska

Oferty

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.