Portugal, Setúbal, Grândola

 • Powierzchnia 553
 • Powierzchnia działki 61 000
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

1 900 000 EUR

3 439 EUR / m²

Portugal, Setúbal, Grândola

Villa Grândola

Posiadłość, o powierzchni 6,1 ha, położona 8 km od wsi Grândola. Turystyka wiejska działa, z 820 m2 powierzchni użytkowej brutto, w tym: – 9 apartamentów (8 jednostek mieszkaniowych) – salony, kuchnia, pomieszczenia techniczne, ganki, tarasy, basen z pokładem. Możliwość rozbudowy do 1620 m2. Obejmuje on odwiert do zaopatrzenia w wodę z systemem pomp i ciśnienia, w tym 3000 litrów depozytu do przechowywania wody z systemem uzdatniania wody. W studni jest woda przez cały rok. Nie jest wykorzystywany, ponieważ odwiert jest czynny. Przecina go droga gminna, co umożliwia odłączenie się od niego, co pozwala na stworzenie dwóch nieruchomości. Osiedle znajduje się godzinę drogi od Lizbony, godzinę drogi od Algarve, 25 minut drogi od Melides, Aberta Nova i Carvalhal, 35 minut drogi od Comporta.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF25488

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.