Portugal, Setúbal, Grândola

 • Powierzchnia 140
 • Powierzchnia działki 4 071
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 600 000 EUR

11 429 EUR / m²

Portugal, Setúbal, Grândola

Villa Grândola

Wspaniały dom wiejski, blisko kilku plaż Wybrzeża Alentejo, takich jak Pego i Comporta (najbliższa jest 7 minut drogi). Ta elegancka willa składa się z dwóch pięter. Parter obejmuje salon z kominkiem i amerykańską kuchnię z bezpośrednim dostępem do obszaru zewnętrznego, z doskonałą werandą, która zaprasza do spotkań rodzinnych i przyjaciół, 2 sypialnie, 1 pełną prywatną łazienkę plus łazienkę społeczną. Pierwsze piętro, przypominające rezydencję, obejmuje salon, trzy sypialnie z klimatyzacją i pełną prywatną łazienkę z wanną.
Utrzymuje typowy styl Alentejo i oferuje fantastyczny widok na naturę.
Ta nieruchomość jest wstawiona do działki o powierzchni 4000 m2, z niezakłóconymi widokami na tereny wiejskie i leśne, z drzewami owocowymi, będąc 5 minut od Carvalhal, 10 minut od Melides i 10 minut od Comporta. Ten wiejski dom obejmuje basen, jadalnię z grillem, drewniany dom do przechowywania, plac zabaw dla dzieci i dorosłych oraz kilka obszarów rekreacyjnych jest idealny dla rodzinnego domu wakacyjnego.
Ten fantastyczny Estate znajduje się w jednym z najpiękniejszych obszarów Portugalii, między miejscowością Melides i Carvalhal, w pobliżu fantastycznych plaż, takich jak Tróia, Comporta, Carvalhal i Pêgo, z obsługą plaży, parkingiem i restauracjami, rozległymi piaszczystymi plażami, wspaniałymi naturalnymi zakątkami, ścieżkami spacerowymi i miejscami dziedzictwa.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Alarm

Nr oferty: PF29780

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.