Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

 • Powierzchnia 947
 • Powierzchnia działki 2 400
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

9 995 000 EUR

10 555 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

8 bedrooms Villa for sale in Guadalmina Baja

Teraz nowo wyremontowane, to willa znajduje się na plaży w tym poszukiwanych po mieszkalnych być lokalizacja,
Większość zakwaterowania znajduje się na parterze i obejmuje przedpokój, kuchnię, pomieszczenie gospodarcze i 5 sypialni, z których 2 mają widok na morze, jak również podwójne wielkości salonu i jadalni. Niezależne kwatery pracowników z salonem, kuchnią i sypialnią en suite znajduje się po drugiej stronie centralnego dziedzińca i również na tym poziomie.
Na pierwszym piętrze znajduje się bardzo przestronny apartament z główną sypialnią z fantastycznym widokiem na morze, 2 łazienki i garderoba.
Ta nieruchomość musi być widziana, aby w pełni docenić.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3848923

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.