Sprzedane

Gdańsk, Osowa, Kawelska

 • Powierzchnia 322
 • Powierzchnia działki 1 000
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2019
 • Dom Na sprzedaż

3 890 000 PLN

12 081 PLN / m²

Gdańsk, Osowa, Kawelska

WYJĄTKOWA NOWOCZESNA WILLA NA WZGÓRZU

Nowoczesna Willa z niesamowitym Widokiem

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w prestiżowej okolicy Gdańska (Osowa/Chwaszczyno). Miejsce to, to idealne rozwiązanie dla osób chcących korzystać z możliwości, jakie przynosi bliskość trójmiejskiej aglomeracji i jednocześnie pragnących mieszkać w zaciszu natury.

Informacje o nieruchomości:
Willa usytuowana jest na wzgórzu, skąd rozciąga się piękny widok na jezioro, dolinę i las. Zaprojektowana przez uznanego architekta. Obiekt wykończony jest z użyciem najwyższej klasy materiałów. Na całej powierzchni doprowadzone jest ogrzewanie podłogowe, a w całym budynku zostały zamontowane aluminiowe, trzyszybowe okna.

Nieruchomość liczy 322m2, w skład której wchodzą:

Parter:
Hall – 24 m2
Kotłownia z pralnią – 7,5m2
Kuchnia – 27,5m2
Jadalnia – 14 m2
Salon – 37m2
Biuro – 9m2
Garaż – 42m2
Łazienka – 4m2
Garderoba – 3m2
Korytarz – 4m2

Piętro:
Korytarz – 4m2
Łazienka – 7m2
Garderoba – 9m2
Sypialnia – 12m2
Sypialnia – 3,5m2
Sypialnia – 24m2
Garderoba – 13m2
Łazienka – 7,5m2
Korytarz – 2,5m2

Każdy pokój na piętrze ma swój balkon ( 4 szt.). Cała nieruchomość podzielona jest na dwie strefy, do których prowadzą dwie oddzielne klatki schodowe.
Standard:
Nieruchomość wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt RTV i AGD – firmy SMEG. Willa wybudowana jest i wykończona z największą precyzją oraz użyciem światowej klasy materiałów.

• Ogrzewanie gazowe
• System alarmowy z kamerami monitorującymi
• Videdomofon
• System “inteligentny dom” z obsługą systemu przez komputer i smartphone

POWIERZCHNIA DZIAŁKI: 1000 M2 | POWIERZCHNIA NIERUCHOMOŚCI: 322 M2 | LICZBA POKOI: 6
Dodatkowe dane
 • Balkon: 4
 • Garaż: 2
 • Wideofon: Tak
 • Monitoring: Tak

Nr oferty: 816096

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.