Senior Real Estate Advisor

Adam Dubiella

Doświadczenie

Od początku swojej kariery związany ze sprzedażą oraz obsługą klienta premium. Zawsze stawia na najwyższą jakość obsługi, profesjonalizm oraz dobre relacje. Swoje doświadczenie oraz umiejętności zdobywał w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej oraz rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do zespołu odpowiedzialny za sprzedaż w firmie zajmującej się budową nieruchomości komercyjnych.

Kwalifikacje

Adam jest absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarki Nieruchomościami w Warszawie, a studia magisterskie z zakresu zarządzania ukończył na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją dwujęzyczność szlifował w australijskim Sydney skąd wrócił jako osoba, która zaczyna każdy dzień z szerokim uśmiechem.

Zainteresowania

Adam po pracy jest aktywnym zawodnikiem triathlonowym, mającym na swoim koncie starty na pełnym dystansie Ironman. Poza aktywnym trybem spędzania czasu, który permanentnie daje mu pozytywną energie, pasjonat egzotycznych podroży oraz znawca win.

Adam Dubiella jest brokerem o bardzo wysokich kompetencjach zawodowych i interpersonalnych. Za jego pośrednictwem sprzedałam swój apartament, a następnie kupiłam dwa mieszkania. Transakcje poprowadził profesjonalnie od początku do końca. Nie istnieją dla niego rzeczy niemożliwe do załatwienia i zorganizowania. Polecam współpracę z nim.
Magdalena Michalak
Z dużą przyjemnością pragniemy zarekomendować  Pana Adama Dubiella, z którym  mieliśmy możliwość współpracować przy okazji zakupu nieruchomości we Władysławowie. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Pan Adam okazał się niezwykle kompetentną osobą, pomocną w każdej kwestii często przewidując nasze pytania i uprzedzając ewentualne problemy. Na uwagę zasługuje wysoka fachowość , rzetelność oraz pełne zaangażowanie. Dzięki pomocy Pana Adama uzyskaliśmy nie tylko atrakcyjne warunki finansowe oferty, ale przede wszystkim udało nam się zrealizować nasze marzenie, jakim był zakup nieruchomości w tak pięknej okolicy. Z pełną odpowiedzialnością polecamy i całym sercem pozdrawiamy
Magdalena i Marek Rams
Wyjątkowy serwis, który obejmuje nie tylko zadania maklerskie. Profesjonalna i kompleksowa obsługą klienta nie mając tylko prowizje na oku ! Mając bardzo dobre wrażenia możemy tą firmę maklerska tylko polecać. Andree Szczepański / Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
Andree Szczepanski
Bardzo dziękuję za owocną współpracę i wzorowe przeprowadzenie przez Pana całej transakcji. Cieszę się bardzo, że zdecydowałem się podjąć współpracę z PI i bezpośrednio Panem. Kompetencje zawodowe 5/5, kompetencje interpersonalne 5/5 :) Cieszę się również, że moje (byłe już) mieszkanie trafiło w ręce dobrych i odpowiedzialnych ludzi. To zdecydowanie wartość dodana. Będę polecał Państwa firmę i Pana usługi jak tylko będę miał ku temu okazję.
Maciej Stańczyk 
Szanowni Państwo Z przyjemnością polecam współpracę z godnym zaufania panem Adamem Dubiellą. Każdą sprawę prowadzi kompleksowo od początku do wypłaty środków i udziela konkretnych informacji. Spełnia wszystkie oczekiwania, świadcząc usługi najwyższej jakości. W trakcie współpracy wykazuje się wysokim poziomem kompetencji i wiedzy merytorycznej. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta i dużą chęcią pomocy. Sprawnie rozwiązuje napotkane po drodze trudności. Od początku współpracy działania podjęte przez pana Adama były profesjonalne i charakteryzowały się elastycznością w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Współpracę z panem Adamem możemy szczerze podsumować jako b. udaną i godną polecenia w każdej sytuacji.
Iwona i Tadeusz Pasek
Miałam przyjemność współpracować z Partners International przy sprzedaży mojego mieszkania w Gdańsku. Byłam bardzo zadowolona z jakości usług firmy i w szczególności ze współpracy z agentem panem Adamem Dubiella. Pan Dubiella zajmował się sprzedażą mojego mieszkania w sposób kompetentny, rzetelny i doprowadził do sprzedaży na zadowalających wszystkie strony warunkach. Oprócz wiedzy merytorycznej i doświadczenia pan Dubiella wykazał się niezwykłą uczynnością i zaangażowaniem. Ponieważ sprzedaży dokonywałam przebywając za granicą potrzebowałam niejednokrotnie pomocy wykraczającej poza standardowe ramy współpracy. Zawsze taką pomoc otrzymywałam, cała współpraca przebiegała sprawnie i w bardzo życzliwej, przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam.
Katarzyna trojmiasto.pl
Kupilismy z zona mieszkanie w Gdyni korzystajac z pomocy Pana Adama Dubiella. Jestem pod wrazeniem profesionalizmu, podejscia do klijenta, zaangazowania w wykonywana prace,od pierwszego spotkania na prezentacji do finalnego przekazania kluczy.Entuzjazm z jakim Pan Adam pracuje swiadczy o tym , ze jest to praca dajaca wiele satysfakcji. Bardzo mila obsluga , szybko, sprawnie i skutecznie.Polecam i sam chetnie skorzystam z wiedzy i uslug Pana Adama ponownie.
Miroslaw Dampc trojmiasto.pl
Pan Adam Dubiella niezwykle miły człowiek. Profesjonalnie przygotował ofertę i prowadził cała transakcję zakupu mieszkania. Jesteśmy z mężem pod wrażeniem poziomu usługi, która nam zaoferował. Polecam całym sercem pana Adama. Na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług.
Beata i Mirek trojmiasto.pl
Z wielką przyjemnością i satysfakcją potwierdzam najwyższe kompetencje zawodowe, którymi wykazał się Adam Dubiella jako Broker podczas transakcji, dzięki której stałem się Właścicielem przepięknej trójmiejskiej Willi. Zawsze dwa kroki do przodu, ogromna biznesowa intuicja i wyczucie tego co może się wydarzyć podczas planowanej transakcji. Serdecznie dziękuję za obsługę i zdecydowanie polecam.
Artur N.
Dzięki wysokim kompetencjom Pana Adam Dubiella Trójmiejskiego Brokera Nieruchomości Premium byłam w stanie bardzo sprawnie dokonać transakcji zakupu pięknej Willi w Chwaszczynie. Pan Adam był na każdym kroku wsparciem i finalnie okazał się nieodpartym mediatorem podczas negocjacji cenowych, które okazały się bardzo skuteczne zarówno podczas zakupu samego domu oraz przyległej działki, dzięki której można było powiększyć teren posesji. Dziękuję i serdecznie polecam
Aleksandra K.
Współpraca z Panem Adamem Dubiella z Partners International przy zakupie nieruchomości to prawdziwa przyjemność. Wszelkie formalności prowadzone są profesjonalnie  i rzetelnie co daje kupującemu poczucie bezpieczeństwa transakcji. Pan Adam to osoba bardzo dobrze znająca lokalny rynek nieruchomości, dzięki jego pomocy udało nam się zakupić niezwykłą nieruchomość w Gdańsku Jelitkowie. Pan Adam wspomagał nas również w znalezieniu firm , które sprawdziły stan techniczny budynku oraz instalacji jak również był nie ocenionym zapleczem w kontaktach z lokalnym Urzędem Miasta oraz Wspólnotą Mieszkaniową. Miało to dla nas duże znaczenie gdyż na stałe mieszkamy na Śląsku, a zakupywana nieruchomość jest dla nas nieruchomością inwestycyjną.” Pozdrawiam
Rafał Z.

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.