Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Konstancin-Jeziorna

 • Powierzchnia 985
 • Powierzchnia działki 2 670
 • Sypialnie 6
 • Pokoje 12
 • Dom Na sprzedaż

16 000 000 PLN

16 244 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, Konstancin-Jeziorna

Klasyczna willa w Strefie A

Klasyczna rezydencja wykończona w najwyższym standardzie w ekskluzywnej, najbardziej pożądanej części Konstancina.

*****
STREFA A / garaż na 3 auta / winda / strefa uzdrowiskowa/ 

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
ta niesamowita willa składa się z 3 kondygnacji z garażem na 3 auta i z bardzo funkcjonalnym podjazdem. 
PARTER
przedsionek 7,1 m2
hall 36,2 m2
salon 66,8 m2
pokój telewizyjny 28,8 m2
gabinet 33,9 m2
garderoba 6,8 m2
łazienka 8 m2
jadalnia 30,8 m2
kuchnia 29,6 m2
spiżarnia 4,8 m2
I PIĘTRO
hall 44,7 m2
garderoba 6,5 m2
I sypialnia 33,3 m2
garderoba 11,0 m2
pokój kąpielowy 63,6 m2
II sypialnia 29,7 m2
garderoba 5,6 m2
łazienka 8,9 m2
III sypialnia 20,1 m2
garderoba 5,7 m2
łazienka 5,1 m2
PODDASZE
I pomieszczenie 64,3 m2
II pomieszczenie 42,4 m2
hall 64,5 m2
III pomieszczenie 31,3 m2
sauna 3,6 m2
łazienka 18 m2
PIWNICA
pokój bilardowy 53,4 m2
hall 22,8 m2
piwnica na wino 6,8 m2
kotłownia 10,2 m2
WC 4,5 m2
filtry 4,5 m2
pralnia 16,8 m2
łazienka 8,8 m2
kuchnia 14,3 m2
pokój 20,6 m2
aneks sypialny 8,1 m2
hall 15,2 m2
garaż 66,7 m2

LOKALIZACJA :
Niezwykła lokalizacja, uzdrowiskowo-letniskowa część przedwojennego Konstancina. Nieruchomość położona tuż przy Parku Zdrojowym i deptaku, w niewielkiej odległości od konstancińskich tężni. To niezwykle malownicza okolica, która gwarantuje prywatność, ciszę i spokój. Jednocześnie położenie zapewnia łatwy i szybki dostęp do Warszawy i Lotniska Chopina.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!!
Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Piwnica: 1
 • Domofon: Tak
 • Recepcja: Tak
 • Wideofon: Tak
 • Drzwi antywłamaniowe: Tak
 • Kamery wideo: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Alarm: Tak
 • Stan: wysoki standard
 • Ogrodzenie: mieszane
 • Droga: asfaltowa
Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 327788

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.