Konstancin-Jeziorna, Konstancin, Konstancin- Jeziorna

 • Powierzchnia 1 270
 • Powierzchnia działki 3 300
 • Sypialnie 8
 • Pokoje 12
 • Rok budowy 2001
 • Dom Na sprzedaż

Konstancin-Jeziorna, Konstancin, Konstancin- Jeziorna

Neoklasycystyczny pałacyk na pięknej działce

Neoklasycystyczny pałacyk na pięknej działce ze starodrzewiem

Blisko Parku Zdrojowego | Spokojna okolica | Piękna rezydencja | Duża działka | Konstancin strefa A

*****

DOM

Klasyczna rezydencja w strefie A Konstancina. Świetnie zaprojektowana i wykonana z materiałów najwyższej jakości. Działka świetnie utrzymana, ze starodrzewem. Ogrodzenie komponujące się z całością nieruchomości razem z domkiem ochrony przy wjeździe na teren posesji. Podjazd wyłożony kostką. Pełna ochrona i monitoring rezydencji.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

Piwnica

* Pomieszczenie gospodarcze,
* Garaż,
* Basen do wykończenia,
* Sala fitness,
* Łaźnia turecka.

Parter

* Salon 100m2,
* Hall z galerią, schodami, garderobą i wc 36m2 wysokość ok.8 m,
* Jadalnia lub gabinet 36m2,
* Kuchnia 34m2;
* Sekcja dla obsługi: dwa pokoje, łazienka, spiżarnia.

Piętro

* Dwie sypialnie po 30m2 każda z łazienką i garderobą,
* Dwie sypialnie po 24m2 każda z łazienką i garderobą,
* Pokój kąpielowy oddzielny.

II piętro 

* Pokoje: 100m2, 30m2, 30m2,
* Łazienka.

Skosy. Monitoring. Alarm. Domek ochrony. Szyby antywłamaniowe. Bramy automatyczne.

LOKALIZACJA

Niezwykła lokalizacja, uzdrowiskowo-letniskowa część przedwojennego Konstancina. Nieruchomość położona tuż przy Parku Zdrojowym i deptaku, w niewielkiej odległości od konstancińskich tężni. To niezwykle malownicza okolica, która gwarantuje prywatność, ciszę i spokój. Jednocześnie położenie zapewnia łatwy i szybki dostęp do Warszawy i Lotniska Chopina.

Konstancin-Jeziorna – tak jak ponad sto lat temu, czyli za czasów, w których były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, tak również i dziś okolice te wzbudzają ciągłe zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki. Cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Piwnica: 1
 • Domofon: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Alarm: Tak
 • Stan: bardzo dobry
 • Telewizja: Tak
 • Ogrodzenie: mieszane
Lokalizacja

Strefa B i okolice

Nr oferty: 763604

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.