Sprzedane

mazowieckie, Zaborów, Leszno

 • Powierzchnia 237
 • Powierzchnia działki 860
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 2003
 • Dom Na sprzedaż

998 000 PLN

4 211 PLN / m²

mazowieckie, Zaborów, Leszno

Dom za miastem w okolicy Puszczy Kampinowskiej

GŁÓWNE ZALETY

Ciche spokojne miejsce. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Sympatyczni i życzliwi sąsiedzi. Klasyczna bryła budynku nawiązująca do dawnej architektury dworkowej.
Tylko dwie kondygnacje mieszkalne. Przestronne, duże pomieszczenia. Ekspozycja południe, wschód i zachód. Grzyby z własnego ogrodu. Remont generalny wnętrz w 2010 roku

STANDARD

Na podłogach marmur, klepka dębowa i bukowa. Klatka schodowa wyłożona marmurem. W łazienkach i pralni ogrzewanie podłogowe. Drzwi wewnętrzne z orzecha amerykańskiego. Wyposażenie kuchni Siemens. Kominek firmy Jotul z rozprowadzeniem ciepła na piętro. Fundamenty z cegły pełnej i bloczków. Ściany działowe z cegły dziurawki. Kominy murowane z cegły pełnej. Dachówka ceramiczna. Ogrzewanie olejowe. Gaz w ulicy za ogrodzeniem. Wnętrza wymagają drobnych napraw i odświeżenia.

ROZKŁAD

Parter: Salon 50m2, hol, kuchnia z jadalnią, spiżarnia, gabinet/sypialnia, łazienka, pralnia, garaż na 1 auto. Razem 165m2

Piętro: Sypialnia główna 34m2, 2 sypialnie po 25m2, hol, salon kąpielowy. Razem 72m2

LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA

Zaborów. Cicha uliczka z dala od trasy na Warszawę. W sąsiedztwie szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, stadnina koni oraz liczne sklepy. W sąsiedztwie kompleks leśny. Dobry dojazd do Warszawy. 2 linie autobusów miejskich. Do Urzędu Gminy Bemowo 15km.

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Materiał dachu: dachówka ceramiczna

Nr oferty: 563011

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Tomasz Romanowski

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.