Senior Real Estate Advisor

Tomasz Romanowski

Doświadczenie

Ponad 15 lat jako czynny pośrednik. Obsługuje głównie warszawski rynek premium, znany z wysokich wymagań klientów. W tej trudnej i wymagającej branży Tomek cieszy się wielkim zaufaniem. Jego klienci zawsze do niego wracają, gdyż cenią sobie relacje zbudowane na gruncie pozytywnych emocji i szacunku.

Kwalifikacje

Licencja zawodowa o numerze 6919 wydana w 2007 roku. Tomek ma ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnych firm i rzesze zadowolonych klientów.

Zainteresowania

Wielki fan literatury, w szczególności z obszaru psychologii, historii wojskowości i techniki. Uwielbia podróże rowerowe i odkrywanie nowych miejsc. Ulubione miejsca, do których chętnie wraca? Mazury, kajaki, żagle i każda forma aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody, która jest mu bardzo bliska.

Pana Tomasza Romanowskiego poznałam przy sprzedaży mojego domu. Okoliczności dla wszystkich Sprzedających i Kupujących dość stresujące. Dla mnie okazały się bardzo spokojne, ponieważ nie musiałam poświęcać swojego czasu na załatwianie, jak wiadomo, wielu dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji. Właściwie mój wysiłek ograniczył się do złożenia podpisów na pełnomocnictwach dla Pana Tomasza w celu reprezentowania mnie we właściwych urzędach, a następnie ostatecznego podpisu na umowie. Szczerze mówiąc nie sądziłam , że to może być takie proste. Co dla mnie było niezwykle ważne a ostatnio bywa rzadkością, Pan Tomasz jest dostępny, nie chowa się za automatyczną sekretarką, czy mailową korespondencją, natychmiast reaguje i wykazuje niespotykaną cierpliwość w wyjaśnianiu skomplikowanej materii rynku nieruchomości. Każdemu kto ma do załatwiania poważną sprawę życiową jaką jest transakcja zbycia , lub nabycia nieruchomości, a jednocześnie chciałby przy tym spać spokojnie rekomenduję pomoc Pana Tomasza Romanowskiego.
Ewa Stolarz
Od czego tu zacząć… Świat, gospodarka, cześć urzędów sparaliżowana przez „Covid”, niepewna sytuacja polityczno-ekonomiczna, Pan Tomasz w Warszawie, my w Amsterdamie, nowy kraj, ogrom spraw do załatwienia i w między czasie podejmujemy decyzje o sprzedaży naszego domu na Mokotowie. Jak to zrobić, jak to wszystko pozałatwiać, jakiego agenta wybrać i… nie było sekundy i wiedzieliśmy, że będzie to Pan Tomasz Romanowski! Dlaczego… Miałem już okazję dwukrotnie korzystać z jego usług i za każdym razem jest to doskonały wybór uwieńczony sukcesem. Wysokiej klasy specjalista w branży nieruchomości, doskonale znający rynek i mechanizmy nim rządzące. Wyobraźcie sobie Państwo jak w tak trudnej, nowej rzeczywistości wszystko pozałatwiać na odległość. O nic nie musiałem się martwić wszystkie sprawy dotyczące dokumentów w urzędach, sądach z moim upoważnieniem szybko i skutecznie zostały załatwione przez Pana Tomasza. Doskonała elastyczność i rozwiązywanie problemów oraz przeciwności losu doskonale wpisują się w jego osobowość. Sprzedaż domu przeprowadził beż żadnych problemów od samego początku do końca: szybko, skutecznie i co chyba dla każdego właściciela ważne w bardzo dobrej cenie. Panie Tomku szczerze dziękuje! i mogę tylko ubolewać, że nie da się Pana sklonować i zabrać do Amsterdamu.
Patryk Gajewski
W czerwcu 2020 roku podjęliśmy z zoną decyzje zmiany naszego mieszkania na coś większego. Świat zaczął powoli się budzić do życia po pierwszym lockdownie, znaleźliśmy ofertę domu, obejrzeliśmy nieruchomość. Dom zaprezentował nam Pan Tomasz Romanowski. Zanim podjęliśmy ostateczną decyzję związaną z zakupem, pandemia na nowo zaczęła się rozkręcać, a do tego żeby kupie dom musieliśmy sprzedać nasze m1eszkan1e. Transakcja była wiązana, m1eł1śmy trochę wątpliwości I obaw Pan Tomasz ich 111e miał, ocenił, ze cała operacja się powiedzie, do czego zdołał nas przekonać. Powierzyliśmy Panu Tomaszowi sprzedaż naszego mieszkania. Operacja sprzedaży przebiegła profesjonalnie pod każdym względem, doradztwo przed, pomoc merytoryczna w trakcie, wsparcie przy finalizaq1. Po sprzedaniu mieszkania, przyszedł czas na zakup domu. Tu również otrzymaliśmy pełny pakiet opieki. Wszystko na czas, a proszę mi uwierzyć było co robić, pełno dokumentów, urzędy, sądy, bank. Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie sprzedaży oraz zakupu nieruchomości. Z czystym sumieniem polecam Pana Tomasza Romanowskiego Jako profesjonalistę w swoim fachu.
Adam Wędrychowski
We współpracy z Panem Romanowskim szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowane transakcje i staranne badanie rynku. Charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Jego dynamiczne działanie oraz zdolności dyplomatyczno- mediatorskie doprowadzają, tak jak w moim powtórnym przypadku, do finalizowania transakcji. Cierpliwy, wyrozumiały, z dużym urokiem osobistym jest wspaniałą wizytówką firmy, którą reprezentuje.
Katarzyna Meyer
Pan Tomasz błyskawicznie zorganizował ocenę nieruchomości, sesję zdjęciową, przygotował ofertę oraz uruchomił sprzedaż. Bardzo szybko pojawili się pierwsi klienci. Podczas negocjacji Pan Tomasz był dla nas nieocenionym wsparciem w podejmowaniu decyzji, profesjonalnie przedstawiał nam opcje, sugerował taktykę negocjacyjną i zwracał uwagę na szczegóły transakcji. Sprzedaż apartamentu miała miejsce w założonym terminie i w przyjętych granicach cenowych. Słowem jesteśmy zadowoleni z uzyskanej ceny i terminu sprzedaży. Nie było to jedynie wsparcie fachowca, ale ogromnie ważna i życzliwa pomoc osoby, która dba o dobro swojego klienta. Mogliśmy liczyć na cierpliwą rozmowę i wyczerpujące wyjaśnienia. Za to wsparcie jesteśmy mu ogromnie wdzięczni i polecamy każdemu takiego agenta nieruchomości.
Iwona i Robert Kryniccy
Dzięki współpracy z Panem Tomaszem z sukcesem zamknęliśmy transakcję sprzedaży wolno stojącego domu jednorodzinnego na Mokotowie. Z Panem Tomszem pracowaliśmy na zasadzie wyłączności, co dawało nam poczucie pełnej kontroli nad procesem sprzedaży. Na każdym etapie profesjonalnie nam doradzał i wspierał w dokonywaniu właściwych decyzji, podejmowani odpowiednich działań. Ogromne zaangażowanie, wiedza i znajomość rynku nieruchomości i zasad nim rządzących.
Aleksander i Monika Drzewieccy
Pan Tomasz Romanowski pośredniczył na zasadach wyłączności w transakcji sprzedaży nieruchomości należącej do naszej uczelni. Dzięki jego profesjonalizmowi, zaangażowaniu, a także umiejętności negocjacji mogliśmy z sukcesem sfinalizować sprzedaż budynku. Szczerze polecamy usługi Pana Tomasza wszystkim zainteresowanym.
Juliusz Madej Prezydent Uczelni Łazarskiego
Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji, zaangażowania i profesjonalizmu Pana Tomasza Romanowskiego. Bardzo rzadko można spotkać tak rzetelną osobę. Atmosfera i zaufanie jakie sprawia są godne naśladowania, a oferta naszej nieruchomości, którą przygotował, zdecydowanie wyróżniała się na tle innych i już po dwóch tygodniach od momentu ukazania się, udało się znaleźć chętnych na kupno.
Katarzyna Meyer
Pan Tomasz Romanowski profesjonalnie i rzetelnie wyszukał nabywcę i sfinalizował transakcję. W czasie poszukiwań nabywcy, które to trwały wiele lat, na trudnym rynku dla sprzedającego, a szczególnie trudnym w segmencie dużych mieszkań, Pan Tomasz wykazał się taktem i cierpliwością w doradztwie. Okazywanie mieszkania oraz rozmowy z potencjalnymi nabywcami odbywały się bez konieczności naszego uczestnictwa, co było dla nas szczególnie ważne. Dodatkowo, Pan Tomasz wspierał nas jeszcze po zawarciu transakcji, m.in. przy faktycznym przekazaniu mieszkania kupującym.
Monika i Jacek Smolarek
Dzięki pracy Pana Tomasza przy przygotowaniu dokumentacji, wyboru profesjonalnego notariusza, szybko doszło do zawarcia umowy przedwstępnej, gdzie po raz pierwszy miałem okazję wraz z Żoną poznać sprzedających. Praktycznie, Pan Tomasz poprowadził cały proces sprzedażowy tak sprawnie, że tylko 3 razy spotkałem się z właścicielami (2 razy u notariusza i raz podczas wydania nieruchomości). Pan Romanowski z pewnością nie należy do grona pośredników, którzy "rozmachem i energią" chcą zachwycić klienta i szybko doprowadzić do transakcji. Jego siłę widzę w dziedzinie stopniowego budowania relacji z klientem oraz w rzeczowości i pełnym opanowaniu. Jest to drugi w naszym życiu Pośrednik, którego będziemy mile wspominać i z którym chcemy utrzymać kontakt. Dziękujemy Panu Tomaszowi za wszystko i szczerze polecamy Jego usługi zainteresowanym.
Katarzyna i Ronald Kulikowscy
Nie spodziewaliśmy się, że sprzedaż domu może być aż tak skomplikowaną operacją. Jednakże profesjonalne i rzetelne podejście pana Tomasza Romanowskiego do tego procesu okazało się bardzo pomocne. Świetna znajomość realiów rynku nieruchomości, a także duże osobiste zaangażowanie poparte jednocześnie dużą kulturą osobistą i umiejętnością prowadzenia trudnych i skomplikowanych negocjacji, doprowadziło do bardzo korzystnego finału sprawy.
Janina, Tomasz i Krzysztof Szymanek
Jesteśmy pełni uznania dla wysokiej jakości świadczonych usług, profesjonalnego doradztwa, znajomości rynku, terminowości oraz przyjaznej atmosfery, której doświadczyliśmy we współpracy z Panem Tomaszem. Mając już niemałe doświadczenie w kontaktach z licencjonowanymi pośrednikami, jesteśmy przekonani, że Pan Tomasz może stanowić wzór solidności pracy dla osób działających w branży nieruchomości.
Monika Mazuruk
Mogę potwierdzić profesjonalizm oraz doskonałą znajomość realiów warszawskiego rynku nieruchomości przez Pana Tomasza Romanowskiego. Przedstawione oferty zostały trafnie dobrane, zgodnie z moimi wytycznymi, przedstawione w sposób niezwykle dokładny i rzetelny (plany, szkice, zdjęcia etc.) Tok poszukiwań oraz cały proces negocjacji, aż do etapu podpisania umowy został dopasowany do mojej ograniczonej dyspozycyjności, na czym bardzo mi zależało. Dziękuję.
Jarosław Maik
Z Tomaszem Romanowskim współpracowaliśmy przez około 3 lata. To długi proces ponieważ wielokrotnie zmienialiśmy koncepcje zakupu nieruchomości. Współpraca przez cały okres przebiegała profesjonalnie, począwszy od przygotowywanych ofert, poprzez fachowe doradztwo na każdym etapie, aż po staranne dopełnienie wszelkich formalności koniecznych do sfinalizowania transakcji. Pan Tomasz to człowiek niesamowicie dokładny, bardzo profesjonalny, a także wybitnie cierpliwy. Często znajdował dla nas nieruchomości, które nie były ogólnie dostępne na rynku. Pan Tomasz Romanowski jest wysokiej klasy ekspertem, który bardzo angażuje się we współpracę ze swoimi klientami, reprezentuje profesjonalna postawę wiedzę oraz doświadczenie. Zdecydowanie polecamy jego usługi, zarówno sprzedającym jak i kupującym. Jak mało kto zna lokalny rynek i wymagane procedury. Sami na pewno w razie potrzeby ponownie skorzystamy z jego usług.
Karolina Rychter-Kędzia i Michał Kędzia
Osobowość Pana Tomasza pomaga mu zjednywać sobie ludzi tak sprzedających jak i kupujących. Potrafi on spokojnie i obiektywnie adresować wszystkie zapytania i obiekcje dotyczące nieruchomości. Jego porady są poparte doświadczeniem i kilkukrotnym sprawdzeniem stanu faktycznego. W efekcie, Pan Tomasz Romanowski przeprowadził cały proces zakupu interesującej nas nieruchomości, od etapu przygotowania wszystkich dokumentów, aż po ostateczne podpisanie aktu notarialnego. Dziękuję Panu za wszystko i polecam jego usługi kupującym.
Sylwia Barthel
Chcemy gorąco polecić Pana Tomasza wszystkim osobom pragnącym szybko, sprawnie i bezpiecznie, w miłej atmosferze, a przede wszystkim n dobrych warunkach sprzedać nieruchomość. Ogromne zaangażowanie, wiedz, znajomość rynku i zasad nim rządzących, rozumienie aktualnych trendów rynkowych, dbałość o szczegóły, znajomość uwarunkowań prawnych - wszystko to dawało nam poczucie komfortu i bezpieczeństw skutkujące pełnym zaufaniem.
Monika Drzewiecka
Z przyjemnością polecamy współpracę z panem Tomaszem. Na każdym etapie wykazywał się pełnym profesjonalizmem i wsparciem. Podczas całego procesu czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach.
Magdalena i Marcin Izydorczyk
Panu Tomaszowi Romanowskiemu, dziękuję za pomoc i doradztwo przy dokonywaniu sprzedaży mojej nieruchomości. Pan Romanowski jest licencjonowanym brokerem od którego otrzymałam dużą pomoc i doradztwo przy negocjacjach oraz ustalaniu ważnych szczegółów transakcji.
Halina Nowak
Dziękujemy za kompleksowe doradztwo w całym procesie sprzedaży naszego domu jak i za stworzenie odpowiedniej atmosfery do przeprowadzenia transakcji w korzystny sposób.
Małgorzata Kilańska-Cypel i Jacek Cypel
Na początku naszej współpracy próbowałam "lansować" własną koncepcję sprzedaży mojej nieruchomości, wbrew radom Pana Tomasza. Rezultatem był całkowity brak zainteresowania jej kupnem. Sytuacja radykalnie się zmieniła, gdy zdałam się na jego doświadczenie. Nieruchomość udało się korzystnie sprzedać.
Iwona Sarjusz-Wolska
W związku z dokonanym nabyciem nieruchomości w Warszawie chciałbym rekomendować Pana Tomasza Romanowskiego, który uczestniczył w przygotowaniu tej transakcji. W szczególności należy podkreślić bardzo dobrą znajomość rynku, profesjonalizm i gotowość do współpracy.
Dr Paweł Podrecki
Na każdym etapie poszukiwania domu otrzymywaliśmy pomoc od Pana Tomasza Romanowskiego. Zadanie było nietypowe ze względu specyficzne wymagania - oboje z żoną jesteśmy architektami. Efektem tej współpracy jest zakup domu. Panie Tomaszu, raz jeszcze dziękujemy.
Agata i Paweł Orłowscy
Pan Tomasz wykazał się dużą inicjatywą w działaniu koordynując sprawnie komunikację i działania pomiędzy stronami. To najbardziej solidny doradcza w obszarze nieruchomości jakiego do tej pory poznaliśmy.
Lidia i Paweł Bielak
Chcę podziękować Panu Tomaszowi Romanowskiemu za osobiste zaangażowanie i trafne doradztwo w sprawach szczegółów przeprowadzenia transakcji.
Grzegorz Wiśniewski
Dzięki pomocy Pana Tomasza Romanowskiego kupiliśmy swój wymarzony dom niezwykle szybko i w bardzo przyjaznej atmosferze.Dostaliśmy fachową obsługę na najwyższym poziomie. Polecamy osobę Pana Tomasza wszystkim kupującym i sprzedającym, którzy cenią sobie czas i komfort usług.
Magdalena i Tomasz Łysiak
Dzięki wiedzy i znajomości warszawskiego rynku przez Pana Tomasza, cena mieszkania przy jego sprzedaży została właściwie skalkulowana. Finansowo, znacznie skorzystałam na wprowadzonej przez niego korekcie. Zwróciłam również uwagę na bardzo szczegółowe przygotowanie się do sprzedaży nieruchomości. Nie miałam wątpliwości, że potencjalny nabywca uzyska od Niego odpowiedź na wszystkie pytania, od formy samorządu mieszkańców po wysokość czynszu. Dzięki operatywności i zdecydowaniu Pana Romanowskiego - mieszkanie zostało sprzedane w rekordowym tempie. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Tomasza Romanowskiego, jako w pełni profesjonalnego i godnego zaufania Brokera na rynku nieruchomości.
Dorota Banaszak
Moje wewnętrzne przekonanie, że decyzje poważne i odpowiedzialne powinny trwać, by mogły być wystarczająco sprawdzone i pewne, okazało się być złudne w przypadku kupna nieruchomości i współpracy z Panem Tomaszem Romanowskim. Jak dziś pamiętam pierwszy telefon, mimo godziny późno popołudniowej kontakt był natychmiastowy i udało nam się umówić już na następny dzień. Spotkanie było wyczerpujące, dostałam wszelkie potrzebne informacje i odpowiedź na wiele moich pytań. Przez cały okres dwóch/trzech tygodni przed podjęciem decyzji kupna Pan Tomasz udzielał mi wszelkich dodatkowych odpowiedzi - mailowo, telefonicznie, wykazywał się dużą cierpliwością i ludzką postawą w sytuacji dla mnie nowej z brakiem doświadczenia w temacie. W procedurach notarialnych, oczekiwaniu na księgę wieczystą i wszelkich zmianach w trakcie transakcji kupna mieszkania czuwał nad sytuacją i kierował komunikacją miedzy stronami. Również przy końcowych komplikacjach był bardzo pomocny, sugerujący wyjścia i możliwości. To co mnie urzekło w pracy Pana Tomasza to pełny profesjonalizm, etyka pracy na najwyższym poziomie, ogromny takt i umiejętności interpersonalne oraz zaangażowanie. Ale też normalna, ludzka postawa, która zyskuje sympatie. To wszystko powoduje, że moje zaufanie Pan Tomasz już ma, a tylko w razie potrzeby kolejnej transakcji nie będę nigdzie indziej szukać. Z czystym sumieniem polecam Pana Tomasza Romanowskiego..
Daria Wierzbicka

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.