Andalusia, Málaga, Los arqueros

 • Powierzchnia 802
 • Powierzchnia działki 1 020
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

2 999 000 EUR

3 740 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los arqueros

6 bedrooms Villa for sale in Los Arqueros

Nowo wybudowana współczesna willa, wykończona na dwóch kondygnacjach plus piwnica, plus dach, dostępny za pomocą schodów i windy. Znajduje się w naturalnym środowisku, w otoczeniu golfa i gór, zapewniając ładne otwarte widoki na te, panoramiczny widok na morze z solarium i dobry widok na morze z niektórych obszarów domu. Jest przygotowany do zainstalowania udogodnień, takich jak siłownia, spa, sala kinowa i winiarnia. Jest to bardzo przestronna nieruchomość, zbudowana z najwyższej jakości materiałów, takich jak kamień naturalny i podłogi z marmuru Travertino. Bardzo ładna okolica z całodobową ochroną i domem klubowym, który oferuje 18-dołkowe pole golfowe zaprojektowane przez Severiano Ballesterosa, klub tenisowy, kręgielnię, restauracje, sklepy i siłownię.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3575629

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.