Spain, Andalusia, Málaga

 • Powierzchnia 437
 • Powierzchnia działki 1 446
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 500 000 EUR

8 010 EUR / m²

Spain, Andalusia, Málaga

5 bedrooms Villa for sale in Málaga

Willa na sprzedaż w Maladze z 5 sypialniami, 5 łazienkami, 1 łazienką w apartamencie i orientacją południowo-wschodnią, z prywatnym garażem (4 miejsca parkingowe) i prywatnym ogrodem. Jeśli chodzi o wymiary nieruchomości, ma ona 437 m² powierzchni zabudowanej, 1.446 m² działki, 406 m² wnętrza i 30 m² tarasu. Posiada następujące udogodnienia w pobliżu, transport w pobliżu, kominek, pomieszczenie do przechowywania, jadalnia, prywatny taras, kuchnia wyposażona, pokój dzienny, widok na morze, widok na góry, pralnia, zadaszony taras, widok na ogród, widok na plażę, widok na ulicę, blisko placu zabaw dla dzieci, blisko do morza / plaży, oddzielna jadalnia, balkon, potrzebny remont, widok na miasto, blisko do sklepów, blisko do miasta, blisko do portu i blisko do szkół.

Dodatkowe dane
 • Ogród

Nr oferty: R3675392

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.