Andalusia, Málaga, Mijas golf

 • Powierzchnia 190
 • Powierzchnia działki 11 555
 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

390 000 EUR

2 053 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Mijas golf

2 bedrooms Finca-Cortijo for sale in Mijas Golf

Finca na sprzedaż w Mijas Costa z 2 sypialniami, 1 łazienką i orientacją południowo-wschodnią, z prywatnym basenem, garażem i prywatnym ogrodem. Jeśli chodzi o wymiary nieruchomości, ma 190 m² zabudowy, 11 555 m² działki i 145 m² wnętrza. Posiada następujące udogodnienia: zbocze góry, udogodnienia w pobliżu, transport w pobliżu, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie gospodarcze, grill, salon, zbiornik na wodę, widok na okolicę, widok na góry, zadaszony taras, widok na ogród, widok panoramiczny, blisko morza / plaży, blisko golfa, otwarta kuchnia, dobry stan, wymagany remont, blisko sklepów, blisko miasta, blisko szkół, w ośrodku golfowym i zwierzęta domowe są dozwolone.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4650541

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.