Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 1 477
 • Powierzchnia działki 3 541
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

6 500 000 EUR

4 401 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

6 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

HABITACION LICENCJI PRZYZNANE. Ta willa w stylu andaluzyjskim, zaprojektowana przez architektów Atmosphere, znajduje się w sercu Nueva Andalucia, w dobrze ugruntowanej dzielnicy mieszkalnej Atalaya Rio Verde, w odległości krótkiej jazdy od Puerto Banus i Marbelli ze wszystkimi jej udogodnieniami. Piękna działka o powierzchni 3 541 m² ma doskonałą orientację południową, z której roztaczają się widoki na rozległe ogrody, wodotryski, duży basen i pawilon. Dostęp do nieruchomości jest za pośrednictwem prywatnego podjazdu i wybitny front z wejściem do grandiose schody na piętro. Główny salon & jadalnia obszary są przestronne i jasne z nowoczesnym ogniem & wszystkie otwarte na tarasy do ogrodów krajobrazowych. Kuchnia ma otwarty plan siedzenia & jadalnia obszar z jego bespoke zaprojektowane kuchni dla nowoczesnego życia rodzinnego. Kuchnia przepływa na taras & jeden ma poczucie przynosząc na zewnątrz w, gdy szklane drzwi są w pełni otwarte. Jest to nieruchomość z sześcioma sypialniami, sześcioma łazienkami i oddzielnym pomieszczeniem dla pracowników/gości. Jak również pokój bezpieczeństwa. Główny apartament znajduje się na piętrze z salonem, gabinet / pokój gościnny, duża luksusowa łazienka & jego i jej garderoby, południowej stronie tarasy prywatne, istnieją dalsze 2 sypialnie z en-suites i tarasy, dodatkowe zakwaterowanie na parterze. W piwnicy znajduje się nowoczesna piwnica na wino, siłownia i sala kinowa, garaż na 5 samochodów, salon spa z jacuzzi, sauną parową i prysznicem. Nieruchomość ma poczucie jakości w całym z doskonałą mieszankę drewnianych & marmurowe podłogi, każdy szczegół został starannie dobrany & jakość spreparowane. Do najważniejszych elementów należą systemy sterowania i cieniowania Lutron light Crestron, marmurowe podłogi, podgrzewane podłogi w łazienkach i sypialniach, oświetlenie wyświetlacza, ukryte instalacje mechaniczne, system kontroli klimatu, Villa Estrella z jej inteligentnym domem, okablowanie o wysokiej wydajności dla najnowszej transmisji danych wraz z pełną gotowością 4K, pełne szczegóły dotyczące audio i wizualne są dostępne również obejmujące alarmy i cctv w całym budynku.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R2779793

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.