Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 440
 • Powierzchnia działki 1 193
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 495 000 EUR

5 671 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

7 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Piękna willa odnowiona z nowoczesnym salonem i kuchnią, zachowująca uroczą andaluzyjską architekturę na zewnątrz. Położona w pobliżu pól golfowych Los Naranjos i La Quinta, w sąsiedztwie innych niedawno wybudowanych luksusowych willi.
Willa znajduje się na lekko podwyższonej działce, jest skierowana na południe z otwartym widokiem na góry i częściowym widokiem na morze z ostatniego piętra. Carport parking dla 1 samochodu plu łatwy parking dla gości na cul-de-sac strret zewnątrz.
Zbudowany na 3 piętrach z otwartym planie salon i kuchnia na parterze wraz z jednym en-suite sypialnie, toaleta dla gości i pomieszczenie gospodarcze. Na górze są 3 sypialnie z łazienkami. W piwnicy znajduje się sala wielofunkcyjna (siłownia/gry/kino), 3 sypialnie i 2 łazienki. Przechowalnia. Duży zadaszony taras znajduje się poza salonem, dodatkowe tarasy znajdują się na pierwszym piętrze, jak również kilka patio na parterze.
Oferowane w bardzo konkurencyjnej cenie dla lokalizacji tej willi jest gotowy do wprowadzenia się do i mogą być sprzedawane w pełni umeblowane.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R4123906

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.