Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 550
 • Powierzchnia działki 1 100
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 200 000 EUR

5 819 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Zbudowany na 3 poziomach, południowy dom o powierzchni 552 m² jest piękny, słoneczny, przestronny i jasny. Ta nieskazitelnie prezentująca się willa w doskonałym stanie została zbudowana i wykończona w wysokim standardzie, aby zapewnić maksymalny komfort. Każdy szczegół sprawia, że jest naprawdę przytulna i wygodna. Dużo światła (nawet w dużej części podpiwniczonej jest mnóstwo naturalnego światła), inspirująca naturalna paleta kolorów, stylowe elementy dekoracyjne, takie jak urzekające kolumny zewnętrzne, odsłonięte cegły i eleganckie balustrady, klasyczny kominek, akcentowane ściany, drewniane i artystyczne marmurowe podłogi, terakotowe podłogi na tarasach i gliniane dachówki – uosobienie starego dobrego śródziemnomorskiego szyku.
Jednocześnie ma wyrafinowany, nowoczesny wygląd, z prostymi, czystymi detalami, współczesnym, wyrafinowanym oświetleniem i sufitami, najnowocześniejszym wyposażeniem, nowoczesnymi wnętrzami i akcesoriami w klasycznym stylu.) Luksusowa willa jest wyposażona w klimatyzację, alarm i kraty bezpieczeństwa, podwójne szyby, duże szafy i wiele innych udogodnień, które sprawiają, że mieszkanie jest nowoczesne, superwygodne i ekskluzywne.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3921982

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.