Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 320
 • Powierzchnia działki 1 022
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 750 000 EUR

8 594 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Nieruchomość składa się w sumie z pięciu sypialni, z czego dwie na parterze i trzy na piętrze. Obszary mieszkalne na parterze są otwarte z nowoczesną kuchnią, w pełni wyposażoną w urządzenia Neff i zawierającą piekarnik parowy, jak również konwencjonalny piekarnik i mikrofalówkę. Do salonu przylega również duży bar śniadaniowy.
Główna sypialnia na pierwszym piętrze posiada małą garderobę oraz prywatny taras; w łazience znajduje się prysznic oraz samodzielna wanna. Istnieją dwie dodatkowe sypialnie, które dzielą łazienkę rodzinną.
Funkcje obejmują ogrzewanie podłogowe w salonach i łazienkach, drive-in / drive-out podjazd, klimatyzację w całym i pokój zabaw, jak również duży taras na dachu z jacuzzi. Istnieje off street parking dla co najmniej pięciu samochodów.
Nowoczesny, dobrze zaprezentowany dom w super wygodnej, klasy A lokalizacji.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4002259

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.