Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 532
 • Powierzchnia działki 1 129
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

7 000 EUR / tyg.

14 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for rent in Nueva Andalucía

Wspaniała willa położona w małej, zamkniętej i ekskluzywnej społeczności w najbardziej poszukiwanym obszarze Nueva Andalucia, międzynarodowej dolinie golfowej Marbelli, położonej na wzgórzu Puerto Banus i w sercu Los Naranjos Golf.
Zorientowany na południe, składa się z trzech pięter. Może pomieścić 14 osób w 5 sypialniach. 5 łazienek. Duży prywatny basen z kuchnią, prysznicem i toaletą.
Parter składa się z imponującego wejścia prowadzącego do przestronnej, otwartej części dziennej połączonej z jadalnią wewnątrz i na zewnątrz oraz oddzielnej kuchni z jasnym kącikiem śniadaniowym. Z salonu i jadalni jest bezpośredni dostęp do przestronnych tarasów z miejscami do leżenia i spożywania posiłków, a schody prowadzą w dół do zachęcającego tarasu przy basenie.
Na piętrze znajduje się przestronna i jasna główna sypialnia z łazienką i garderobą oraz pięknym tarasem z otwartym widokiem na dolinę golfową i Morze Śródziemne.
Niższe piętro jest przestronne i jasne, składa się z trzech dużych sypialni i salonu prowadzącego na fantastyczny zadaszony taras do porannych ćwiczeń, który prowadzi do pięknego ogrodu z prywatnym basenem i dużą altaną z połączoną kuchnią. Znajduje się tu również pomieszczenie gospodarcze oraz duży garaż z miejscem na dwa samochody i obszernym podjazdem.
Ceny wynajmu:
Sezon niski (od listopada do maja – z wyłączeniem świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, które liczą się jako sezon średni): 6.500 – 7.000 / tydzień
Sezon średni (maj, czerwiec, wrzesień, październik): 9 500/tydzień
Sezon wysoki (lipiec, sierpień): 15 000/tydzień

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4055401

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.