Cascais, Cascais E Estoril, Quinta da marinha

 • Powierzchnia 460
 • Powierzchnia działki 2 000
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 1978
 • Dom Na sprzedaż

5 500 000 EUR

11 957 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Quinta da marinha

Villa Cascais Quinta da marinha

Wspaniała willa z 6 sypialniami, odnowiona, z dużymi pokojami i tarasami oraz wysokim sufitem, z prywatnym terenem o powierzchni 460 m2, położona w uprzywilejowanej okolicy, w niewielkiej odległości od pola golfowego Quinta da Marinha, na działce o powierzchni 2000 m2.Willa ma 2 piętra i jest rozmieszczona w następujący sposób:Na parterze: salon: 86 m2 z wysokim sufitem i z bezpośrednim wyjściem do ogrodu;jadalnia: 30 m2 z bezpośrednim dostępem do tarasu i ogrodu;sypialnia en suite: 33 m2;wyposażona kuchnia: 36 m2;spiżarnia: 8 m2;pralnia: 6 m2;sypialnia en suite: 16 m2, obok kuchni,garderoba i kabiny prysznicowe do obsługi basenu,garaż 34 m2 z dostępem wewnętrznym; winda.Na pierwsze piętro można dostać się schodami lub windą: Antresola: 32 m2; 2 sypialnie (19 m2 + 20 m2);łazienka;sypialnia en suite: 33 m2;sypialnia en suite: 22 m2;obszerny taras: 48 mkw;Zewnętrzne :ogród z dojrzałą roślinnością, która zapewnia dużo prywatności; basen;obszerne tarasy;aneksDistinctive Features:doskonała ekspozycja słoneczna;jasność;przestronne pokoje;prywatność;spokój.Ideal dla tych, którzy zamierzają żyć z przestrzeni, prywatności i w szlachetnej okolicy Cascais.5 minut od centrum Cascais, 30 minut od Lizbony i międzynarodowego lotniska, a także naprawdę blisko do szybkiego dostępu do kilku miejsc w kraju. Cascais to portugalska wioska znana z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważane za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbony, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie budowle. Cascais może poszczycić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią jachtową i niezliczonymi miejscami do spędzania wolnego czasu. Miasto znajduje się 30 minut drogi od Lizbony i jej międzynarodowego lotniska.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF27360

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.