Cascais, Cascais e Estoril, Quinta da marinha

 • Powierzchnia 249
 • Powierzchnia działki 820
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2024
 • Dom Na sprzedaż

3 850 000 EUR

15 462 EUR / m²

Cascais, Cascais e Estoril, Quinta da marinha

Villa Cascais Quinta da marinha

Życie w Cascais jest jak posiadanie domu z otwartymi drzwiami na świat i oknami z widokiem na spokój. Dziś Cascais to malownicza wioska z eleganckimi ulicami, luksusowymi willami, piaszczystymi plażami oraz modnymi restauracjami i barami.

Onyria Quinta da Marinha Residences została zaprojektowana przez wiodące portugalskie studio Promontório. 18 jednostek jest zintegrowanych ze strukturą krajobrazu pola golfowego i otaczającego je sosnowego lasu. Mieszkając w 5-gwiazdkowym kompleksie turystycznym, można doświadczyć prestiżu i wyjątkowej jakości Quinta da Marinha.

Wille od T3 do T5 Wioska turystyczna Prywatny basen Garaż Luksusowe kondominium 5-gwiazdkowe usługi 24-godzinna ochrona Projekt pod klucz

Życie w Quinta da Marinha jest synonimem ekskluzywności: uprzywilejowanego stylu życia, z oszałamiającymi nieruchomościami, światowej klasy polami golfowymi oraz dostępem do plaż i sportów morskich. Ponadto bliskość Lizbony sprawia, że Quinta da Marinha jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają idealnej równowagi między miejskim wyrafinowaniem a naturalnym pięknem.

Cascais to portugalska wioska słynąca z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważana za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbons, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie konstrukcje. Z morzem jako scenariuszem, Cascais może pochwalić się posiadaniem 7 pól golfowych, kasyna, przystani i niezliczonych terenów rekreacyjnych. Znajduje się 30 minut drogi od Lizbony i jej międzynarodowego lotniska.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF31416

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.