Polska, mazowieckie, Stare Babice

 • Powierzchnia 680
 • Powierzchnia działki 11 241
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 9
 • Rok budowy 1999
 • Dom Na sprzedaż

8 700 000 PLN

12 794 PLN / m²

Polska, mazowieckie, Stare Babice

680m2 | Koczargi Nowe | Piękny ogród

NIESPOTYKANA NIERUCHOMOŚĆ ŁĄCZĄCA FUNKCJE MIESZKALNE JAK I BIUROWO-MAGAZYNOWE

Teren o powierzchni 11241m2 | 3 połączone ze sobą działki | Piękny ogród z oczkiem wodnym | Obiekty biurowe i magazynowe

Wyjątkowa rezydencja, z bajkowym wnętrzem, która łączy style i szerokości geograficzne

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter mieści oddzielną kuchnię, salon z jadalnią, część rekreacyjną z imponującym basenem, sauną i łazienką, gabinet, toaletę gościnną. Na parterze znajdziemy też jasną sypialnie z pokojem kąpielowym i salonikiem.

Schodami wchodzimy na poziom pierwszy do przestronnego salonu, dalej, 2 sypialnie, każda z własną łazienką, wc i holem, olbrzymia sala bilardowa (77 m2) z barkiem, pomieszczenie strychowe (94 m2), pokój dla gosposi (30 m2).

Część firmowa znajdująca się bliżej wjazdu  składa się z trzech budynków:
budynek nr. 1: 379 m2 (biuro, 2 magazyny, pom. sprzedaży)
budynek nr. 2: 101 m2 (magazyn)
budynek nr. 3: 114 m2 (mieszkalno-magazynowy)

NIERUCHOMOŚĆ

Zacznijmy od Rezydencji. Dojeżdżamy do niej aleją obsadzoną z obu stron szpalerem wysokich drzew. Drogę tę kończy podjazd do domu w kształcie ronda. Na wprost tajemnicza willa porośnięta winoroślą, na lewo wygodne 3 garaże zgrabnie połączone z domem.

Po wejściu do domu nie możemy oderwać oczu od licznych rękodzieł, których obecnie zamówienie byłoby niemożliwe bądź kosztowałoby fortunę. Balustrady zakończone głowami smoka, drewniane płaskorzeźby zamawiane z Chin, ręcznie układana mozaika przy basenie, drewniane sufity w kształcie kasetonów i kominek do którego można wejść nadają rezydencji status niepowtarzalnej.

LOKALIZACJA

Obrzeża miasta ze znakomitym dojazdem do centrum Warszawy.
W okolicy Starych Babic znajduje się wiele terenów zielonych jak Rezerwat Łosiowe Błota czy Kampinoski Park Narodowy.

 
INFORMACJE DODATKOWE

Główny budynek mieszkalny ogrzewany gazowo, ogrzewanie wspomagane bateriami słonecznymi, na parterze dodatkowo ogrzewanie podłogowe. Kompleksowa wymiana instalacji C.O. przeprowadzona na początku w 2019 r.

Droga dojazdowa i plac wyłożony kostką granitową. Pod głównym budynkiem mieszkalnym znajduje się kanał umożliwiający łatwą wymianę lub modyfikacje wszelkich instalacji. Dach kryty unikalną dachówką ceramiczną typu ”mnich/mniszka”

Możliwość dokupienia 5 działek sąsiadujących o łącznej powierzchni 9,991m2, na jednej z nich znajduje się dom mieszkalny o wielkości około 240m2.

Możliwość zakupu nieruchomości za kryptowaluty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Tak
 • Balkon: 1
 • Taras: 1
 • Piwnica: 1
 • Garaż: 3
 • Ogród: 1
 • Stan: bardzo dobry

Nr oferty: 979500

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.