Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 630
 • Powierzchnia działki 6 000
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

7 500 000 EUR

11 905 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

8 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

Elegancka willa z niesamowitym prywatnym ogrodem o powierzchni 6.000m2, prywatnym basenem i prywatnym kortem tenisowym, położona w najbardziej ekskluzywnej części Marbelli – Golden Mile.
Nieruchomość składa się z 7 sypialni, 7 + 1 łazienki, również na działce znajduje się domek dla gości z 1 sypialnią, łazienką i kuchnią, 5 miejsc parkingowych w garażu i 2 na zewnątrz.
Dodatki: Kominek, marmurowe / drewniane podłogi, alarm, prywatny ogród, basen, miejsce do grillowania, kort tenisowy i pomieszczenie do przechowywania.
Golden Mile jest synonimem luksusu i ekskluzywności. Położona pomiędzy Puerto Banús a centrum Marbelli, w tym nadmorskim pasie znajdują się jedne z najbardziej pożądanych nieruchomości na Costa del Sol.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3534331

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.