Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 1 000
 • Powierzchnia działki 4 000
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

4 950 000 EUR

4 950 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

8 bedrooms Villa for sale in The Golden Mile

Fantastyczna okazja do zakupu dwóch willi w jednej! W sumie osiem sypialni, od strony południowej, w poszukiwanym obszarze Cortijo Nagueles, Marbella; blisko szkół, sklepów, plaży i lokalnych udogodnień. Na ogromnej działce o powierzchni 4000m2 znajdują się dwie wille połączone drzwiami, obie z dużym prywatnym ogrodem i basenem. Każda willa składa się z czterech sypialni, trzech łazienek, salonu i jadalni oraz kuchni. W sumie trzy prywatne garaże i przestronne podjazdy, wbudowane kominki, dziedziniec w stylu andaluzyjskim, widoki na morze i wiele innych. Niesamowita okazja, której nie można przegapić; w przyszłości może zostać podzielona na dwie niezależne wille.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3400603

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.