Setúbal, Grândola, Tróia

 • Powierzchnia 395
 • Powierzchnia działki 1 730
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2000
 • Dom Na sprzedaż

1 750 000 EUR

4 428 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Tróia

Villa Grândola Tróia

7 sypialni, wszczepiony w 1730 mkw działki, z 499 mkw powierzchni konstrukcji, wprowadzane w rozwoju Soltroia, w Setúbal, kondominium z concierge i 24 godzin ochrony (private).Villa jest dystrybuowana w następujący sposób: 21 mkw hol wejściowy, 3,4 mkw łazienka społeczna, 100 mkw salon i jadalnia, z kominkiem i schody, które prowadzą na strych, który ma około 80 mkw powierzchni i działa jako games´room.Willa składa się również z trzech sypialni (15,10 mkw każdy) obsługiwane przez pełny prywatną łazienkę, dwa apartamenty (27,90 mkw każdy) i 45 mkw master suite z szafą i 21,60 mkw kuchnia, która ma dostęp do 9 mkw pralni.Willa zawiera 55 mkw garaż, ogród z trawnikiem i automatycznym systemem nawadniania i basen wspierany przez społeczną łazienkę (dostęp z zewnątrz) i grill area.It znajduje się 40 km od Lizbony (około godziny) i z łatwym dostępem do autostrady A2.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF23849

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.