Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Areias (sao joao das lampas)

 • Powierzchnia 435
 • Działka Na sprzedaż

690 000 EUR

1 587 EUR / m²

Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Areias (sao joao das lampas)

Land Sintra Areias (sao joao das lampas)

„Położona na Estrada da Ribeira, Rio de Cões, São João das Lampas, gmina Sintra, znajduje się ta działka o łącznej powierzchni 10360,00 m2, z zatwierdzonym przez Radę Miasta projektem budowy willi jednorodzinnej.
Teren charakteryzuje się opadającą morfologią z północy na południowy zachód, z fantastyczną ekspozycją na słońce, ma powierzchnię 4567 mkw. w 3 naturalnych przestrzeniach (tylko tereny zielone bez możliwości budowy) i 5793 mkw. w przestrzeniach budowlanych (gdzie znajduje się projekt). Od zachodu, północy i wschodu graniczy z kilkoma prywatnymi terenami, a od południa z drogą Ribeira.
Zaprojektowany budynek mieszkalny składa się z 4 sypialni, rozmieszczonych na 2 kondygnacjach powyżej poziomu progu i jednej kondygnacji poniżej (powierzchnia magazynowa i piwnica) oraz przybudówki pełniącej funkcję garażu.
Łączna powierzchnia zabudowy wynosi 345,25 m2, powierzchnia zabudowy brutto 434,99 m2, łączna powierzchnia zabudowy 835,33 m2 (w tym balkony i zadaszone tarasy oraz dołączony garaż / narzędzia rolnicze), łączna powierzchnia mieszkalna 350,13 m2, powierzchnia piwnicy (z wysokim sufitem o wysokości poniżej 2,40 metra) 51,45 m2 i łączna powierzchnia 620,90 m2 z hydroizolacją.
Jest ona podzielona w następujący sposób:
W piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne, takie jak magazyn, pralnia i łazienka, z wysokim sufitem o wysokości poniżej 2,40 metra (nie uwzględnione w indeksie budowlanym). Obok północnego wejścia znajduje się garaż na 3 samochody.
Na zewnątrz, od północnego zachodu, znajduje się strefa rekreacyjna z lustrami wody, tarasem i częścią dzienną, z otaczającymi terenami zielonymi i strefą rekreacyjną z pergolą.
Od północy znajduje się gospodarstwo rolne i odpowiednie dojazdy, wzmocnione przez użytkowanie rolnicze i istniejącą klasyfikację gleby.
Na pierwszym piętrze – główne wejście do domu skierowane jest na północ, uzupełnione wejściem skierowanym na wschód. Dostęp do głównego wejścia do domu zapewnia ścieżka dla pieszych z betonowych płyt, pomiędzy terenami zielonymi.
Z holu wejściowego można uzyskać bezpośredni dostęp do salonu, jadalni, łazienki socjalnej, kuchni, sypialni dla gości z łazienką, głównej sypialni z łazienką i garderobą, świątyni i schodów prowadzących na niższe i wyższe piętro.
Istnienie centralnego dziedzińca pozwala na stworzenie korytarza dystrybucyjnego, który zapewnia dostęp do sypialni, pokoju dziennego, kuchni i jadalni.
Pokój dzienny jest podzielony na jadalnię i pokój dzienny, które komunikują się ze sobą i z kuchnią, tworząc dużą przestrzeń również do spotkań towarzyskich. Pokoje dzienne i sypialnie mają duże przeszklone okna, które zapewniają dostęp do dużego balkonu (który tworzy osłonę ochronną na parterze) i zadaszonych tarasów.
Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z łazienką i spa;
Ten projekt można zmienić, a dla ewentualnej inwestycji może umożliwić 2 kolejne identyczne domy, a na ziemi jest miejsce, które pozwala na taką możliwość.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego projektu, skontaktuj się z nami.”

Nr oferty: PF31284

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.