Setúbal, Sesimbra, Quinta do peru

 • Powierzchnia 314
 • Działka Na sprzedaż

750 000 EUR

2 389 EUR / m²

Setúbal, Sesimbra, Quinta do peru

Land Sesimbra Quinta do peru

Działka w Quinta do Peru Golf & Country Club.
Doskonała działka (1699 m2) z projektem budowy willi o powierzchni 300 m2 brutto (parter 180 m2 i pierwsze piętro 120 m2) zatwierdzonym przez komitet kondominium i przedłożonym do zatwierdzenia Radzie Miasta Sesimbra.

Tylko 30 minut od Lizbony, w pobliżu Parku Naturalnego Arrábida z idyllicznymi plażami.
Blisko Quinta do Peru Golf & Country Club są wszystkie rodzaje usług, szpital, szkoły, supermarkety i rynku, między innymi.

Quinta do Peru Golf znajduje się w jednym z najbardziej egzotycznych obszarów kraju, z olśniewającymi krajobrazami i polami z pięknymi szlakami, z górą Arrábida jako tłem, między górą a morzem. Arrábida wznosi się majestatycznie, wyznaczając krajobraz i doświadczenie regionu Półwyspu Setúbal. Więcej niż tylko
„Arrábida jest rozległym pasmem górskim, które rozciąga się na terenie gmin Palmela, Sesimbra i Setúbal, wraz z rzeką Sado.

Naturalne miejsce o wyjątkowej i unikalnej wartości dla jego piękna, ale także jako ważny świadek procesów geologicznych ilustrujących historię życia na Ziemi i miejsce niezwykłe i unikalne bogactwo florystyczne, prezentuje się jako wyjątkowy krajobraz, bogaty w geologiczne, ekologiczne i kulturowe dziedzictwo. Organiczna, współzależna jednostka, w której dziedzictwo naturalne i kulturowe, materialne i niematerialne są ze sobą nierozerwalnie związane, unikalna i wyjątkowa tożsamość geograficzna, która ma zostać sklasyfikowana i uznana za Rezerwat Biosfery UNESCO.
Polecamy spacer po Serra da Arrábida i jej Parku Naturalnym.
Ser Azeitão, wino Moscatel z Setúbal i miód z Arrábidy należą do kuszących smaków regionu.

Nr oferty: PF29597

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.