Setúbal, Alcácer do Sal, Comporta

 • Powierzchnia 228
 • Działka Na sprzedaż

770 000 EUR

3 375 EUR / m²

Setúbal, Alcácer do Sal, Comporta

Land Alcácer do Sal Comporta

Działka o powierzchni 703 m2, z możliwością budowy willi z 4 sypialniami, o powierzchni rozmieszczenia 228,15 m2 i możliwością rozbudowy do 324 m2 powierzchni budowlanej brutto.
Projekt architektoniczny został zaprojektowany przez Biuro GSS – Gonçalo Salazar de Sousa, Architects, inspirowany tradycyjnym i autentycznym stylem Comporta.
Wstawiony w pododdziale Pestana, w zamkniętym kondominium, w Brejos da Carregueira de Baixo, jednym z najbardziej ekskluzywnych obszarów Herdade da Comporta.
Kondominium składa się z 59 działek mieszkalnych i 2 działek dla wspólnego wyposażenia, będąc tylko 10 minut spacerem od plaży Brejos, 11 minut jazdy samochodem od centrum Carvalhal i miejscowości Comporta, 30 minut od Alcácer do Sal i Grândola i około 1 godziny od Lizbony.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF30334

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.