Setúbal, Grândola, Comporta

 • Powierzchnia 200 000
 • Działka Na sprzedaż

3 000 000 EUR

15 EUR / m²

Setúbal, Grândola, Comporta

Land Grândola Comporta

Nieruchomość o powierzchni 20 ha, położona w obszarze ekspansji Muda / Comporta, przeznaczona na turystykę przyrodniczą. Znajduje się 15 km od Grândola, autostradą A2, 15 km od Comporta i dostęp do plaży będzie bezpośredni (8 km). Teren ten posiada unikalne cechy lasów sosnowych i piaszczyste podłoże. Obecnie, w trakcie zatwierdzania przez Radę Miasta Grândola, jest projekt ośrodka wiejskiego z 50 domami patio o regulowanym rozwoju modułowym, o powierzchni 175 m2 każdy, z prywatnym ogrodem i indywidualnymi basenami. Domy będą miały nowoczesny i komfortowy wystrój, z trzema opcjami aranżacji. Wyposażenie rekreacyjne, do wyłącznego użytku, zostanie umieszczone w centralnej części ośrodka i będzie się składać z innowacyjnego SPA, z zadaszoną częścią i częścią zewnętrzną, kortów tenisowych, paddle i siłowni. Restauracja/bar, która zapewni nowoczesną reinterpretację tradycyjnej portugalskiej gastronomii. Wszystkie usługi: recepcja, sklep, salon, esplanada, miejsce do organizacji imprez, a także Klub Młodzieżowy z basenem i strefą rozrywki. Położony godzinę drogi od Lizbony, na wybrzeżu, które oferuje nieskończoną ilość plaż z białym piaskiem, wśród lasów sosnowych i pól ryżowych, rezerwat przyrody Comporta jest naprawdę poszukiwanym miejscem, co przekształca tę nieruchomość w doskonałą okazję biznesową. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na domach i inwestycjach najwyższej jakości, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie.

Nr oferty: PF25318

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.