Sprzedane

pomorskie, Przywidz, Piaskowa

 • Powierzchnia 1 284
 • Przeznaczenie Budownictwo jednorodzinne
 • Działka Na sprzedaż

128 400 PLN

100 PLN / m²

pomorskie, Przywidz, Piaskowa

Klonowo Górne działki budowlane 30km od Gdańska

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane  zlokalizowane w miejscowości Klonowo Górne w gminie Przywidz, położone w malowniczym otoczeniu kaszubskich lasów, wzgórz oraz w niedalekim sąsiedztwie jeziora Głębokiego. Wśród walorów lokalizacji należy wymienić urokliwe otoczenie działek, z dala od zgiełku miasta i jednocześnie w sąsiedztwie Przywidza, słynącego z walorów turystycznych, z pięknych terenów zielonych i rekreacyjnych, zachęcających do aktywnego spędzania czasu oraz infrastruktury handlowo – usługowej. Tereny sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu – w okolicy 3 stadniny koni, wyciąg narciarski, trasy rowerowe, idealne tereny rekreacyjne. Mnóstwo zieleni i czystego powietrza!

To prawdziwe zacisze z jeziorem oddalonym o kilkaset metrów, otoczonym wzgórzami porośniętymi lasem. Jezioro Głębokie należy do najczystszych jezior w Polsce, jest przepływowe, zarybione i miejscami jego głębokość dochodzi do ponad 20 m.
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar oznaczony w MPZP jako 25MN, w ramach którego dla tego obszaru przewidziana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna:
max wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki to 30%,
min. % pow. biologicznie czynnej: 40 %.
– wysokość zabudowy: nie więcej niż 9 m .

Okolica malownicza, idealna dla osób ceniących ciszę, spokój i kontakt z naturą. Lokalizacja działki zapewnia szybki dojazd do Gdańska położonego w odległości 30 km. Przywidz oddalony jest zaledwie o 5 km. Dojazd do działki zapewnia dobrze utwardzona droga szutrowa.
Działki w trakcie uzbrajania  – w cenie przyłącza wody oraz prądu.

Cały teren obejmuje 21 działek o powierzchni od ok. 1200m2 do ok. 1700m2. 

Inwestycja w grunt to obecnie najlepsza lokata kapitału.

Zapraszam do kontaktu!

Dodatkowe dane
 • Woda: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ogrodzenie: brak
 • Droga: utwardzona gruntowa

Nr oferty: 663648

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Dorota Korycka

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.