Senior Real Estate Advisor

Dorota Korycka

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Od obsługi inwestorów zagranicznych przy gdańskim Centrum Obsługi Biznesu, wspieraniu firm szwedzkich w wejściu na lokalny rynek przy  Konsulacie Generalnym Szwecji w Gdańsku oraz w działach marketingu  dwóch największych firm wielkiej 4 (Deloitte i PwC) Dorota wykazała się znajomością rynku, doskonałymi relacjami z klientami i lokalnym biznesem oraz wysokim profesjonalizmem. Dzięki częstym zmianom miejsca zamieszkania doświadczyła życia jako expat w takich krajach jak  Australia, Japonia i Holandia, dzięki czemu  jest ekspertem w obsłudze klientów zagranicznych. Wszystkie te kompetencje przeniosła do branży nieruchomości, w której z powodzeniem działa od ponad 4 lat.

Kwalifikacje

Tytuł magistra ekonomii uzyskała na Uniwersytecie Gdańskim, swoją wiedzę z zakresu nieruchomości poszerzała w trakcie studiów podyplomowych z obrotu nieruchomościami na Politechnice Gdańskiej oraz UG, aktywny uczestnik szkoleń i warsztatów branżowych. Certyfikowana Home Stager.

Zainteresowania

Miłośniczka dobrego designu ale też doświadczona inwestorka – to z  potrzeby ulepszania wnętrz ma na koncie kilka projektów inwestycyjnych,  od remontów mieszkań po budowę domu od podstaw.

W wolnych chwilach spędza czas aktywnie, lubi wyzwania sportowe, które motywują ją do działania.

Zimą obowiązkowo jeździ na nartach, latem żeglarstwo i windsurfing pozwalają jej oderwać się od codzienności.

Bardzo polecam firmę Partners International. Skorzystałam z usług mając do wynajęcia mieszkanie w Gdyni. Jestem pod wrażeniem obsługi Pani Doroty Koryckiej. Sesja zdjęciowa została zorganizowana błyskawicznie, Pani Dorota była bardzo pomocna w przygotowaniu mieszkania do tej sesji. W ciągu niespełna dwóch tygodni mieszkanie zostało wynajęte. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o znajomość rynku, komunikację z klientem, pomoc w kwestiach związanych z umową. Z pewnością skorzyam ponownie z usług jeśli będzie taka potrzeba.
Agnieszka Fota Portal Trójmiasto
Bardzo dziękuję za pomoc w wynajęciu idealnego mieszkania w mieście, które do tej pory nie było mi znane, czyli w Warszawie. Polecam kontakt z Panią Dorotę Korycką!
Jola Portal Trójmiasto

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.