Wynajęte

Gdynia, Śródmieście, A. Hryniewickiego

 • Powierzchnia 70
 • Typ Biuro
 • Pomieszczenia 2
 • Rok budowy 2009
 • Komercja Na wynajem

3 200 PLN

46 PLN / m²

Gdynia, Śródmieście, A. Hryniewickiego

Lokal użytkowy na wynajem Sea Towers

LOKALIZACJA:
Sea Towers znajduje się tuż przy Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni, nieopodal plaży i mariny jachtowej. To ścisłe centrum Gdyni, w pobliżu terenów portowych i turystycznych. W okolicy znajduje się siedziba banku PKO BP, Skwer Kościuszki oraz hotel Marriott.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Dwupoziomowy lokal, z witrynami i wejściem „z ulicy”, znajduje się na parterze kompleksu Sea Towers. Składa się pomieszczenia na parterze o powierzchni niespełna 40 m2 z zapleczem socjalnym oraz toaletą. Na antresoli pomieszczenie typu „open space”. W pobliżu parking na kilkadziesiąt miejsc. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy. Rozprowadzona instalacja alarmowa.

Cała nieruchomość liczy 70 m2 w skład której wchodzą:
Powierzchnia usługowa – ok 40m2 (open space, zaplecze socjalne, toaleta)
Antresola – 27m2 (open space)

INFORMACJE O INWESTYCJI
Sea Towers to nowoczesny i prestiżowy kompleks dwóch wież. Najniższe kondygnacje budynku zostały przeznaczone na biura, usługi oraz hale garażowe. Powyżej nich znajdują się ponad 300 apartamentów.

Dodatkowe dane
 • Stan: dobry
 • Bank w pobliżu: Tak
Lokalizacja
gdynia-srodmiescie

Śródmieście

Gdynia Śródmieście to centralna dzielnica miasta. Początkowo teren był wsią rolniczo-rybacką, żeby na początku XX wieku nabrać charakteru wioski letniskowej. Prawdziwy rozwój nastąpił po roku 1920, kiedy w ramach ustaleń traktatu wersalskiego Polsce przyznano dostęp do wybrzeża morskiego, a następnie została podjęta decyzja o rozpoczęciu budowy portu. Ogromna inwestycja była dziełem inż. Tadeusza Wendy, który port zaprojektował i zbudował oraz Eugeniusza Kwiatkowskiego – ówczesnego ministra przemysłu i handlu.
Inwestycja: Sea Towers
Sea Towers

Sea Towers

Sea Towers – Ikona Gdyni, Król Bałtyku Sea Towers to wyjątkowa, prestiżowa nieruchomość, nie tylko w skali Polski, ale całego basenu Morza Bałtyckiego. Zwycięzca Konkursu European Property Awards w kategorii The Best High-Rise Development. W rankingu wieżowców w Polsce znajduje się na 12 miejscu pod względem wysokości, drugim w Trójmieście.…

Nr oferty: 385166

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Paweł Łączyński

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.