Wynajęte

Warszawa, Ursynów, Franciszka Marii Lanciego

 • Powierzchnia 88
 • Typ Lokal
 • Pomieszczenia 1
 • Rok budowy 2019
 • Komercja Na wynajem

8 000 PLN

91 PLN / m²

Warszawa, Ursynów, Franciszka Marii Lanciego

Gotowy lokal gastronomiczny z ogródkiem!

W pełni wyposażony lokal gastronomiczny z ogródkiem i z koncesją na sprzedaż alkoholu,w inwestycji przy ul. Franciszka Marii Lanciego na Ursynowie.

Lokal zaprojektowany przez architekta z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem. Do lokalu przynależne, w świetle witryny,  30m2 tzw. „ogródka” zadaszonego.

Do ceny  najmu należy doliczyć podatek VAT.

Zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowe dane
 • Stan: deweloperski

Nr oferty: 587589

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Kinga Sistermann

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.