Real Estate Advisor

Kinga Sistermann

Doświadczenie

Przez ponad 20 lat związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych, gdzie wynajmowała współtworzyła powierzchnie handlowe zarówno z dużymi, jak i mniejszymi inwestorami. Kinga ma bardzo duże doświadczenie w projektach typu mixed use w rewitalizowanych przestrzeniach miejskich. Obecnie poszerza zakres swoich kompetencji o rynek mieszkaniowy premium, dołączając do Partners International.

Kwalifikacje

Jest absolwentką Wydziałów Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Politechniki Rzeszowskiej. Uzyskała również absolutorium na podyplomowych studiach Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego, a także Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego.

Nr licencji: 26403

Zainteresowania

Interesuje się psychologią, wyznaje zasadę, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, ceni sobie spokój i równowagę. Uwielbia pracę z ludźmi, którą łączy z pasją do nieruchomości. Śledzi najnowsze trendy, a potrzeby klientów zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.