Wynajęte

Praga-Północ, Praga, Jarocińska

 • Powierzchnia 49
 • Typ Lokal
 • Pomieszczenia 2
 • Rok budowy 2021
 • Komercja Na wynajem

3 300 PLN

68 PLN / m²

Praga-Północ, Praga, Jarocińska

Lokal użytkowy na parterze z witryną i ogródkiem

PARTER | DUŻE OKNA | LOKAL UŻYTKOWY
Lokal znajduje się w nowym, nowoczesnym budynku tuz przy Placu Szembeka. Fantastyczna, bardzo dogodna lokalizacja, bliskość środków komunikacji miejskiej i wysokie okna lokalu sprawiają, że jest to doskonała powierzchnia do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej z wyjątkiem „dużej” gastronomii.

Lokal ma powierzchnię 48,54 m2 i przynależy do niego ogródek o powierzchni mkw 47 m.kw. oraz komórka lokatorska o pow. 4,3 m.kw.

Lokal wyposażony jest w klimatyzację.
Budynek został oddany do użytkowania w listopadzie 2021 r.
Do lokalu może być udostępnione 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 300zł/miesięcznie.

Lokalizacja

Praga-Północ

Praga Północ położona jest po prawej stronie Wisły, sąsiaduje od południa z Pragą Południe , od północy z Białołęką. Praga Północ, przede wszystkim charakteryzuje się, ocalałą podczas II wojny światowej, zabudową. Cieszy oko nie tylko mieszkańców, ale i turystów, którzy odkrywają dawną Warszawę przechadzając się uliczkami. Osią dzielnicy jest ulica Targowa, wzdłuż której znajdują się zabytkowe kamieniczki jeszcze z XIX wieku. Na Targowej mieści się najstarszy dom mieszkalny, w którym obecnie siedzibę ma Muzeum Warszawskiej Pragi i Bazar Różyckiego.

Nr oferty: 615340

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.